Vecpiebalgas novada pašvaldība Vecpiebalgas novada pašvaldība
Alauksta 4, Vecpiebalgas pagasts, Vecpiebalgas novads, LV-4122, Latvija
+371 64107279, 64125751, mob. +371 28381960
+371 64161969 (fakss vienots visām novada iestādēm)
vecpiebalga@vecpiebalga.lv
·  Fotoalbums
·  Svētku fotomirkļi 2016
·  Svētku fotomirkļi 2015
·  Svētku fotomirkļi 2014
·  Svētku fotomirkļi 2013


<< Aprīlis 2018 >>
POTCPSSv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3083183

VECPIEBALGAS NOVADA RŪĶU LIELAIS PALDIES
27.12.2017


Ir aizvadīts Vecpiebalgas novada rūķu gada “karstākais” mēnesis, tāpēc sakām milzīgu paldies visiem novadniekiem, kuri atbalstīja mūsu aktivitātes domās un darbos. Decembrī kopā esam paveikuši lielu darbu – veiksmīgi aizvadījuši pirmo rūķu labo darbu koncertu, kā arī Pirmajos Ziemassvētkos 24 novada ģimenēm aizveduši dāvanas un prieku.

Vispirms par koncertu. Liels paldies katram, kurš atnāca un ar savu klātbūtni padarīja šo pasākumu kuplāku un skaistāku. Kopā pasākuma laikā un nedaudz arī pēc tam ziedojumu kastītē iekrita 662,76 EUR. Šī nauda pašlaik vēl nav sākta tērēt, to izmantosim mūsu novada bērnu veselības stiprināšanai, konsultējoties ar mediķiem par maksimāli efektīvāko izlietojumu.

Rūķu komanda ir no sirds pateicīga it visiem, kuri atbalstīja šī pasākuma rīkošanu. Gan mūziķi, gan uzņēmēji bija gatavi nesavtīgi ieguldīt savus resursus, lai padarītu šo pasākumu par lielisku notikumu. PALDIES! Paldies Vecpiebalgas novada pašvaldībai un Indriķim Putniņam personīgi par atbalstu visās rūķu aktivitātēs! Paldies Zigrīdai Ruicēnai par viesmīlību un Mārtiņam Spilvam par tehnisko nodrošinājumu! Paldies atbalstītājiem, kuri palīdzēja palutināt mūziķus ar pateicības dāvaniņām, palīdzēja pasākumam notikt – Piebalgas porcelāna fabrikai, kafejnīcām “Ūdensroze” un “Laura”, Kristapam Zārdiņam ar ģimeni, Atim Gavaram ar ģimeni, ZS “Bitītes”, SIA “3x9 zālītes”, SIA “O-Sands” un Arnim Tuntem, tipogrāfijai “Olderi”, Sandrai Lazdiņai u.c.

Liels paldies arī visiem talantīgajiem māksliniekiem – Mārītei Lācgalvei un viņas dejotājiem, Annijai un Robertam Sniedzēm, deju kolektīvam “Balga”, deju grupai “Dīvas”, Tomam Ņizinam, Emīlijai Lenkevičai, Lindai un Edžum Ķaukuļiem, Rūtai Dūdumai un Jānim Ķirsim, grupai “SKANDI”. Paldies Diānai Tuntei par lieliskajiem video rullīšiem un fotogrāfijām.

Šis bija pavisam īpašs koncerts, kura laikā apmeklētāji dzēra tēju, cienājās ar piparkūkām un baudīja visdažādākā veida priekšnesumus – dziesmas, dejas, rūķu teātra uzvedumu, video sveicienus no ģimenēm.

Bet nu par pašu galveno rūķu darbiņu. Jau trešo gadu no sirds rūķojoties pa novadu, esmu nonākusi pie atziņas, ka vairs nesaprotu, kas svētkos gūst lielāku prieku – tās ģimenes, kurās ienesam skaistas lietas un skanīgas dziesmas, vai cilvēki, kuri atver sirdis un ziedo citiem. Esmu neskaitāmas reizes šogad decembrī apraudājusies par jūsu ziedojumiem. Tie visi ir milzīgi! Paldies! Ziedotāju šogad ir bijis tik daudz, ka diemžēl visus pat neesam pierakstījuši, tomēr milzīgu pateicību izsakām ikkatram, kurš dalījās savā sirds siltumā ar ģimenēm, kurām šobrīd klājas grūtāk. Jūs esat mans un visu pārējo rūķu Ziemassvētku brīnums.

Nosaukšu dažas no lieliskajām lietām, ko aizvedām katrai (vai vairākām) no 24 mūsu novada ģimenēm – veikali “SKY” ģimenēm dāvināja ekoloģisku gardumu kastes, veikali “ELKOR” lielai daļai bērnu piedāvāja jaunus apavus, Ķelmēnu maizītes cepēji mūsu akcijai dāvināja vairākas kastes maizītes, Miķelsonu ģimene saorganizēja, bet ZS “Rubīnu jēri” un Valdis Vanags dāvināja 30 (!) pakas ar svaigu jēra gaļiņu, “Piebalgas kūpinātava” dalījās ar saviem gardumiem, Ilzīte Sarmule dāvāja ģimenēm cukuru un citus labumus, Kristīne Bišere lutināja ar limonādēm un bezalkoholiskajiem šampaniešiem, Tomašu ģimene brauca uz rūķu štābu vairākkārt, jo gribēja radīt maksimālu prieku, Vija Olte un viņas kolēģi parūpējās, lai ģimenēm nākamgad būtu tīri zobi – tos varēs pucēt pat ar elektriskajām zobu birstēm, Kristīne Dzelstiņa bērniem dāvāja konstruktorus un saimniecības preces, Alla Oldermane-Vadzinska sūtīja sveicienus no “Kārumlādes” un savas ģimenes.

Un tas ne tuvu nav viss!! Kāda ģimene tika pie jauna tualetes poda, cita – pie datora, kādam bērnam piepildījās sapnis par radiovadāmo automašīnu, daudzi tika pie grāmatām, zīmuļiem, plastilīna, dažādām spēlēm, slidām, slēpēm, apģērba, protams, aizvedām arī dikti daudz gardumu, jo tieši Ziemassvētki ir īstais laiks, lai našķotos un vēl un vēl – kastes un maisi pilni ar dāvanām un sirdssiltumu. Liels paldies arī mūsu novada pašvaldībai par transporta nodrošināšanu rūķu braucienam! Paldies Diāna Tunte par rūķu gaitu dokumentēšanu bildēs! Mīļie, lūdzu, lūdzu piedodiet, ka nenosaucu vārdā jūs visus, katrs no jums ir pelnījis skaļo un lielo PALDIES! Rūķa buča katram!Un vēl kāda jauka lieta – šogad sākām darboties plašāk – visa novada teritorijā, tāpēc arī apciemojām rekorddaudz ģimeņu – 24. Bet lieliskākais, ka ģeogrāfiski paplašinājās arī ziedotāju pulks. Mums ir izdevies sadoties rokās visiem – Vecpiebalgai, Inešiem, Kaivei, Taurenei un Dzērbenei. Rūķu akcijā visi esam viena milzīga, saliedēta komanda, kas pārliecinoši darbojas, lai sasniegtu kopīgo mērķi. Paldies, protams, arī visām 24 ģimenēm, kuras mūs uzņēma ciemos, kuru bērnu acis mirdzēja, kuri saņēmās kādam dzejolītim vai kopīgai dziesmai. Jūsu prieks ir mūsu “barība”. Mēs redzam, ka daudziem no jums tiešām neklājas viegli, ka daudzi dzīvojat šaurībā, bez lietām, kas daudziem citiem ir pašsaprotamas. Mēs no sirds jūs cenšamies iedvesmot labākai dzīvošanai.

Un tagad vēl viens lielais paldies. Pašās beigās, jo VISLIELĀKAIS. Paldies visiem maniem rūķiem un rūķulēniem – gan koncerta rīkošanas, gan ikdienas rūķu darbu sakarā! Es izklājos patiesā pateicībā katra no jums priekšā par šo darbu, ko darāt pilnīgi bez nekādas atlīdzības, darāt, neskaitot laiku, naudu un nesaudzējot sevi. Esmu absolūti pārliecināta, ka īstie rūķi nedzīvo Lapzemē, viņi ir piebaldzēni. PALDIES jums – mana ģimene, Maija Tunte, Aldis Mālnieks, Linda Ķaukule, Edžus Ķaukulis, Gustavs, Māris Makstenieks, Edīte Derilo, Alberts un Tomass, Laima Bauere, Ilze Fogelmane, Antra Pētersone, Alda Stupele, paldies pasaulē labākajam šoferītim, kurš vienlaikus ir arī rūķis – Andris Stupelis. Un paldies rūķu draugiem – Vivita Ločmele, Mārcis Ločmelis – par pievienošanos braucienam kopā ar dziesmām, piešķirot rūķiem vēl plašāku un daudzbalsīgāku skanējumu!

PALDIES, PALDIES, PALDIES un vēl tūkstoškārt paldies jums visiem, kuri dara labus darbus! Un (šo jūs no manis jau esat dzirdējuši, bet viedokli nemainu): lai visi labie darbi jums atmaksājas simtkārtīgi! Lai ikvienā mūsu novada namā šogad valda pārticība, prieks un veselība!

Linda Tunte

Foto Diāna Tunte

Ielādēju...      Atpakaļ