Kultūra

APMEKLĒTĀJIEM DURVIS VER PIEBALGAS MEMORIĀLIE MUZEJI

Ar 15. maiju durvis apmeklētājiem ver visi Piebalgas muzeju apvienības „Orisāre” memoriālie muzeji.
Muzeji ir atvērti individuāliem apmeklētājiem saskaņā ar valstī spēkā esošajiem noteikumiem par pulcēšanos un publiskajiem pasākumiem.
Saskaņā ar Vecpiebalgas novada domes lēmumu, ieejas maksa visos PMA “Orisāre” muzejos ir atcelta līdz ārkārtējās situācijas beigām.
Apmeklētāju un muzeja darbinieku drošībai muzeji aicina apmeklējumus iepriekš pieteikt pa telefonu:
– Antona Austriņa memoriālais muzejs „Kaikaši” 26132270;
– Brāļu Kaudzīšu memoriālais muzejs „Kalna Kaibēni” 26185382;
– Emīla Dārziņa memoriālais muzejs „Jāņaskola” 26563815;
– Kārļa Skalbes memoriālais muzejs „Saulrieti” 26494406.
PMA „Orisāre”, verot durvis apmeklētājiem, piedalās muzeju informatīvajā kampaņā #TiekamiesTagad. Tās ietvaros apmeklētāju ērtībai muzejā izvietosim spilgti dzeltenus, vienota dizaina un informācijas materiālus, kas veidoti saskaņā ar valstī noteiktajām prasībām un aicina apmeklētājus rūpēties par sev un apkārtējiem drošu viesošanos muzejā. Kampaņu organizē Latvijas Muzeju biedrības (LMB) biedri un par šo kampaņu vairāk informāciju var atrast LMB platformā www.muzeji.lv.
Covid – 19 izplatības dēļ aicinām apmeklētājus būt saprotošiem un sociāli atbildīgiem, ievērot piesardzības pasākumus! Lūdzam neapmeklēt muzejus, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija!
Ar apstiprināto sanitāro protokolu muzejiem, bibliotēkām un citām kultūras institūcijām var iepazīties Kultūras ministrijas mājas lapā: https://saite.lv/i9P8Z.
Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai virtuālajā vidē, muzeju apvienības mājas lapā http://www.piebalgasmuzeji.lv/lv/ un sociālajos tīklos.

Saistītie raksti

Apskati arī šo
Close
Back to top button