Novads

Cēsu novada jaunieši lauzīs robežas

Šajā vasarā septiņās jauniešu vajadzību izziņas darbnīcās un kopīgā saliedēšanās pasākumā tiksies jaunieši no visa Cēsu novada.

Aktivitātes norisināsies projekta “Lauzt Robežas” ietvaros, ko šogad sadarbībā ar Cēsu novada jauniešu centriem un apvienību pārvaldēm īsteno biedrība “Youth for City – City for Youth”. 

“Robežas ir ļoti dažādas – tādas, kas kartē atdala teritorijas, tādas, ko paši uzceļam vai iezīmējam savā prātā vai tādas, ko rada dažādi šķēršļi, piemēram, veselība, sabiedrība, ekonomiskie vai ģeogrāfiskie šķēršļi. Ar šo projektu vēlamies jauniešiem parādīt, ka neviena robeža nav par platu vai augstu, lai iesaistītos, īstenotu savus mērķus, pilnveidotu savu personību, kā arī izteiktu savu viedokli un pārstāvētu savas intereses. Sadarbojoties, atrodot savus domubiedrus, līdzdarbojoties un esot kopā ar līdzīgi domājošiem, viss ir iespējams,” projektu raksturo tā īstenotāji!

Lai noskaidrotu un izzinātu Cēsu novada jauniešu iespējas iesaistīties un līdzdarboties, kā arī identificētu viņu vajadzības un vēlmes, Cēsīs un visās Cēsu novada apvienību pārvaldēs notiks jauniešu vajadzību izziņas darbnīcas:

  • 27.06. Jaunpiebalgā plkst.16.00 BJIC “Tagad”
  • 28.06. Liepā plkst.14.00 Jauniešu centrā “Apelsīns”
  • 30.06. Amatā plkst.14.00 Amatas kultūras centrā
  • 06.07. Cēsīs plkst.16.00 Cēsu jauniešu mājā
  • 12.07. Pārgaujā plkst.16.00 Jauniešu radošā istaba Rozulā
  • 13.07. Līgatnē plks.14.00 Zeit terasē
  • 20.07. Vecpiebalgā plkst.16.00 Jauniešu centrā “Balgas strops”

Savukārt projekta noslēgumā, 9. un 10.augustā tiks rīkots Cēsu novada jauniešu saliedēšanās pasākums, kas sniegs iespēju tā dalībniekiem savstarpēji socializēties, gūt informāciju par līdzdalības iespējām Cēsu novadā, kā arī kopīgiem spēkiem izveidos Cēsu novada jauniešu līdzdalības plānu un sadarbības modeli.

Seko līdzi aktuālajai informācijai @cesis_jauniesiem un apvienību pārvalžu, kā arī to jauniešu centru komunikācijas kanālos.

Projekts ”Lauzt Robežas” (NR. VP2022/1-6) īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros.

Saistītie raksti

Apskati arī šo
Close
Back to top button