Pārvaldes jaunumi

Februāra aktualitātes Vecpiebalgas apvienībā

Kultūra

Vecpiebalgas kultūras nama logos no 12.februāra līdz 12.martam būs apskatāma izstāde ”Tik balta, balta pasaule…”. Ilzes Prūses baltie darbi un puuceStudio keramika.

Vēstures klubs ”Serben” aicina uz Domnīcu Dzērbenes tautas namā 16.februārī plkst.13.00.
Stāsts par 1905. gada revolūcijas atplūdiem Dzērbenē un ļaušanās pārdomām par mūsdienu notikumu kontekstu. Būs skatāma režisora Gata Šmita spēlfilma ”1906. gads” un apskatāma Ingūnas Batņas rokdarbu izstāde.

Līdz 1.martam Vecpiebalgas bibliotēkā apskatāma Aleksandra Luhaera gleznu izstāde “Noskaņu variācijas”. Aleksandrs Luhaers mākslā ir savrupa, patstāvīga ceļa gājējs, viņa gleznas pārsteidz ar savu krāsu dzidrumu, smalko toņu pāreju, atklāj dabas neatkārtojamo mainīgo un reizē mūžīgo skaistumu.

Zivju resursu atjaunošana

Tiek gatavots projekta iesnieguma pieteikums zivju resursu pavairošanai Vecpiebalgas apvienības teritorijas ezeros – Alauksta, Inešu, Juvera, Tauna, Bānūžu un Nedzī ezerā. Projekta iesniegums jāiesniedz Valsts Zivju fondā līdz 11.martam.

Virvju trases izveide Vecpiebalgas Apšu gravā

Iesniegts projekta “Virvju trases izveide Vecpiebalgas Apšu gravā” pieteikums. Projekta mērķis izveidot virvju trasi Vecpiebalgas Apšu gravā starp bērnudārzu, skolu un daudzdzīvokļu mājām. Šāda trases izveide veicinās aktīva dzīvesveida un fiziskās veselības popularizēšanu kā arī dažādos sporta un brīvā laika pavadīšanas infrastruktūru.

Foto autors: Aivars Ošiņš

Saistītie raksti

Back to top button