KultūraNovads

GATAVOJAMIES RETRO PIEBALGA 2018

27. jūlijā Vecpiebalgas novada svētku ietvaros arī šogad tiek rīkots gadskārtējais retro brauciens, kas dalībniekus un skatītājus priecēs ar vairākiem jauninājumiem.
Šoreiz pasākums būs īpašs ar to, ka braucienā aicināti piedalīties ne tikai padomju auto/moto īpašnieki, bet ikviens motorizēts transportlīdzeklis, kas kvalificējas kā retro braucamrīks – vismaz 30 gadus sens, vizuāli un tehniski atbilstošā stāvoklī, lai droši pārvietotos pa publiskajiem ceļiem.
18.00 – 19.00 dalībnieki aicināti uz reģistrēšanos pie Vecpiebalgas kultūras nama, no kurienes tiks dots brauciena starts. Domājot par dalībnieku un skatītāju drošību, kā arī nodrošinot dalībnieku netraucētu piekļuvi kultūras namam, Gaismas ielā tiks slēgta satiksme (18.00 – 19.30).
19.00 plānota pasākuma atklāšana ar ikgadējo modes skati un DJ Toma Grēviņa īpaši sagatavoto retro mūzikas izlasi.
Tuvojoties brauciena startam (plkst. 19.30), ikviens interesents aicināts doties uz gājēju celiņu pie “Vecpiebalgas viesistabas”, kur pilnā krāšņumā varēs vērot visus retro spēkratus, jo šogad pirmo reizi braucējiem ir dota iespēja iemēģināt slaveno P30 8 km garumā no Vecpiebalgas baznīcas līdz sabiedriskā autobusa pieturai “Alauksts”. Tālāk maršruts ved uz Greiveriem ar pieturu brīvdabas muzejā “Vēveri”, kur dalībnieki tiks iemūžināti kopbildē, ietverot Latvijas simtgades tematiku. Brauciena kopējais garums 25 km.
Ovācijām un aplausiem skanot, brauciena noslēgumā dalībnieki svinīgi iebrauks Alauksta estrādes teritorijā, kur spēkratiem un to šoferīšiem būs atvēlēta īpaša vieta, lai baudītu atkal satikšanos, organizatoru sarūpētu zupu, kā arī, protams, zaļumballi ar grupu Apvedceļš un DJ Tomu Grēviņu. Savukārt retro brauciena skatītāji aicināti ierasties Alauksta estrādē plkst. 21.00, lai nenokavētu dalībnieku parādi, “Retro Piebalga” karoga uzvilkšanu mastā, kā arī zaļumballes pirmo valsi!
Pasākumā ieeja bez maksas. Darbosies bufete. Vairāk info: Facebook/RetroPiebalga, t. 29499437, Edžus Ķaukulis.

Saistītie raksti

Back to top button

Close