Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Piena kannu festivāls

Piena kannu festivāls

Jau piekto gadu Inešu pagasta "Mazbitēnos" notiks vasaras plenērs, kurā tēlnieki, gleznotāji, metāla un stikla mākslinieki radīs darbus, kas veltīti piena lopkopībai.
 
Sadarbībā ar Vecpiebalgas apvienības pārvaldes Jaunatnes lietu nodaļu un Vecpiebalgas Kultūras nama darbiniekiem, tiek organizēta vienas dienas izstāde un "Piena kannu festivāls" muižas parkā. 
 
Festivāla atklāšana notiks 29.jūlijā plkst.19.00 "Vecpiebalga atver durvis" pasākumu gaitā.
 
Lai "Piena kannu festivāls" varētu sekmīgi norisināties, 31.maijā plkst.14.00 pie Vecpiebalgas jauniešu centra "Balgas Strops" kopā ar Jauniešu centra aktīvistiem un brīvprātīgajiem darbinieki notiks piena kannu noformēšana, kurā aicināts piedalīties ikviens iedzīvotājs! 
 
Ziedot kannas aicināti visi, kuriem mājās saglabātas vecās (der arī galīgi sarūsējušas un cauras) piena kannas. Lūgums tās nogādāt uz Dzērbenes, Inešu vai Vecpiebalgas jauniešu centriem jebkurā laikā.vKannas var atstāt pie ieejas, bet, ja ir vēlme tās atgūt (nokrāsotas), tad kannā jāievieto zīmīte ar savu tālruņa numuru.
 
"Piena kannu festivāla" dienā, 29.jūlijā, visi aicināti celt godā savus vecos labos piena steķīšus tos izpušķojot vai uzliekot kādu sapucētu piena kannu. Ar savu dalību padalies, sūtot foto uz lina.paimina@cesunovads.lv.

Papildu informācija par kannu ziedošanu, zvanot pa tālruni 29868892.

 

Datums: 2023. gada 22. maijs