Izsludināts iepirkums par autoceļa "Vecais ceļš" pārbūvi
Izsludināts iepirkums par Cēsu novada pašvaldības Dzērbenes pagasta autoceļa "Vecais ceļš" pārbūvi. To iecerēts veikt, lai uzlabotu satiksmes drošību un infrastruktūru.
Pārbūves gaitā paredzēts uzklāt dubultās virsmas ceļa segumu.
Autoceļa segums ir nolietojies, bedrains un ar iesēdumiem. Laika gaitā izveidojies nomaļu apaugums, kas traucē ūdens notecei no brauktuves, kas ietekmē seguma tālāku pasliktināšanos. Esošie grāvji laika gaitā aizsērējuši un aizarti, caurtekas sabrukušas, aizsērējušas vai nav vispār.
Pavasara un rudens sezonās un ilgstošu lietavu laikā ceļa segums izmirkst, rezultātā iedzīvotājiem apgrūtināta šī ceļa izmantošana.
Tikšanās ar jauno ģimenes ārstu Jāni Dreimani
Vecpiebalgas apvienības pārvalde aicina iedzīvotājus uz tikšanos ar jauno ģimenes ārstu Jāni Dreimani, kurš no šī gada janvāra pieņem Ulda Vasiļevska pacientus.
Tikšanās notiks 4. martā plkst. 17.00 Taurenes Kultūras namā.
Pasākuma laikā būs iespēja saņemt atbildes uz sev interesējošiem un neskaidriem jautājumiem.
Izsole
2025. gada 12. martā plkst. 9.00 Alauksta ielā 4, Vecpiebalgā, Vecpiebalgas pagastā, Cēsu novadā, notiks nomas tiesību izsole telpām 54.1 m² platībā nedzīvojamā ēkā "Norkalni 2", Vecpiebalgā.
Vairāk par izsoli šeit.
Pasākumi
Vecpiebalgas bibliotēka aicina uz teorētisku nodarbību "Kas piestāv latviskam dārzam" ar ainavu dizaineri Vinetu Radziņu. Nodarbība norisināsies 4. martā plkst. 17.30 Vecpiebalgas bibliotēkā.
Trešdien, 5. martā, plkst. 17.00 Dzērbenes vispārizglītojošās un mūzikas pamatskolas lielajā zālē notiks Cēsu novada mūzikas skolu sadraudzības koncerts "Tiksimies pavasarī".
Piektdien, 7. martā, plkst. 19.00 Dzērbenes pils aicina uz satikšanos mūzikā un dzejā "Mēs ar tevi dzērām tēju" (Gunita Bārda – balss, Emīls Aļlens – ģitāra).
Sestdien, 8. martā, plkst. 13.00 Taurenē, Nēķena muižā, notiks Mārtiņa Kantera koncerts "Tu šodien izskaties tik skaista".
Sestdien, 8. martā, plkst. 14.00 Vecpiebalgas Kultūras namā notiks tikšanās ar zemessardzes majoru un grāmatas "No Krimas līdz Marinkai" autoru Jāni Slaidiņu. Notiks ziedojumu vākšana Ukrainas atbalstam.
Sestdien, 8. martā, plkst. 22.00 Taurenē, Nēķena muižā, notiks balle ar Andri Skuju "Tik dēļ jums – daiļās dāmas".
Ceturtdien, 13. martā, plkst. 18.00 Vecpiebalgas Kultūras namā notiks izrāde ģimenēm "Ceļojums brīnumos".
Piektdien, 14. martā, plkst. 19.00 Kaives pagasta zālītē notiks gleznošanas darbnīca. Kaives skaistāko ainavu gleznošana.
Piektdien, 21. martā, plkst. 19.00 Kaives kinozālē būs skatāma filma "Vecāku sapulce".
22. martā plkst. 11.00 Vecpiebalgas Kultūras namā notiks Cēsu novada kultūras projekta "Adīklis – tradicionālais un modernais" nodarbība.
Sestdien, 22. martā, plkst. 18.00 Vecpiebalgas Kultūras namā notiks koncerts "Pavasara harmonija".
25. martā Dzērbenē notiks komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena.
Plkst. 12.00 piemiņas brīdis pie pieminekļa "Represētajiem".
Plkst. 12.30 Dzērbenes pilī – muzikāls stāsts "Par tēviem Sibīrijā".
25. martā plkst. 12.00 Taurenē pie piemiņas akmens "Ar sapni par Dzimteni" notiks komunistiskā genocīda upuru piemiņas brīdis.
Piektdien, 28. martā, plkst. 19.00 teātra dienas ietvaros Taurenes Nēķena muižā notiks Latvijas aktiera un režisora Intara Rešetina-Pētersona koncertuzvedums "Mazliet par mīlestību".