KultūraNovads

NODARBĪBAS DZĒRBENES AMATU MĀJĀ

Tekstilrokdarbu grupa darbojas Dzērbenes Amatu mājā ceturtdienu vakaros no plkst. 18.00.

25.oktobrī, 1. novembrī, 8. novembrī darbosies ŪDENSROŽU DARINĀŠANAS DARBNĪCA.
Šajā sezonā kopīgi veidosim Latvijas simtgades Ūdensrožu segu. Aicinām ikvienu novada pagasta iedzīvotāju izgatavot Latvijai laba vēlējuma ūdensrozi un pievienoties draudzīgam kopdarbam. Rozes, tās kātus un lapas var atvest gatavus vai darināt uz vietas no jebkāda tekstilmateriāla, dzijas, vilnas vai auduma jebkādā tehnikā.

15.novembrī notiks CIMDU KOPADĪŠANAS VAKARS.
Sildīsim sevi un mūsu zemi  Latvijas simtgades akcijā „Svinam Latvijas dzimšanas dienu rakstainos cimdos!”. Adīsim cimdus uz vietas, dalīsimies ar saviem cimdu rakstiem, valnīšu adīšanas veidiem un stāstiem par dzīvi Latvijā, Vecpiebalgas novadā. Nāc pats un paņem līdzi runīgāko sarunu draugu!

22.novembrī, 29. novembrī, 6. decembrī vāksim ZIEMASSVĒTKU MĪĻDĀVANAS.
Kopā izšūsim bildes krustdūrienos, meistarosim  labo vārdu pastkartes, vērsim pērles  maučiem un eglīšu rotājumiem, lai pateiktu paldies viens otram un iepriecinātu tuviniekus.

13.decembrī  organizēsim apkārtnes cepēju PIPARKŪKU MEISTARKLASI ar izstādi.
Sanāksim kopā ar bērniem un gaidāmo Ziemassvētku noskaņā dalīsimies ar padomiem, kā pagatavot  veselīgu piparkūku mīklu. Veidosim izstādi no līdzatnestajām piparkūkām, kā arī uz vietas cepsim, glazēsim, smaržosim, saiņosim, pušķosim un našķosimies.

*Audējas auž individuālos laikos, saskaņā ar vienošanos.

Tekstilrokdarbu grupas vadītāja Ērika Māldere, tālr. 29424560

 

Saistītie raksti

Back to top button

Close