Pašvaldības jaunumi

PAR PĀRSTRĀDĀJAMO ATKRITUMU SAVĀKŠANAS AKCIJU

SIA “ZAAO” (ZAAO) informē, ka, lai piedāvātu iedzīvotājiem iespēju nodot pārstrādei derīgo iepakojumu maksimāli tuvu savai dzīves vietai un popularizētu pārstrādājamu atkritumu šķirošanas iespējas, tiks organizēta akcija “Pavasara EKO pietura”.
Akcija norisināsies 2021.gada 25.aprīlī, 2.maijā, 9.maijā, 16.maijā. Akcijas norises dienas ir svētdienas. Akcijas norises datumi katrai pašvaldībai norādīti vēstules pielikumā.
Akcijas laikā noteiktās pieturās pagastu apdzīvotu vietu centros, kuros ir pieejami EKO punkti, taču nav pieejams EKO laukums vai individuālais atkritumu šķirošanas pakalpojums privātmājām, iedzīvotājiem būs iespēja nodot pārstrādei derīgo iepakojumu. Pārstrādājamie atkritumi tiks vākti ar divām atsevišķām atkritumu savācējmašīnām, vienā ievietojot stikla iepakojumu, bet otrā vieglo iepakojumu. Detalizētāku informāciju par akcijas norises kārtību, vietām un laikiem iespējams aplūkot pielikumā esošajā akcijas nolikumā.
Lai nodrošinātu publicitāti minētajai akcijai, ZAAO speciālisti sazināsies ar pašvaldību sabiedrisko attiecību speciālistiem un vienosies par veicamajām darbībām.
Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar klientu apkalpošanas daļas vadītāju Mārtiņu Vīgantu, tālrunis 26121663, e-pasts martins.vigants@zaao.lv .

Saistītie raksti

Back to top button