Kultūra

PIESAKIES TIEŠSAISTES SEMINĀRAM „PUĶU MODE PUĶU PODĀ”!

Beidzot pavasaris mostas. Laikapstākļiem kļūstot siltākiem, arvien biežāk “nagi niez” ierušināties zemē. Vai esi domājis, ko liksi puķu kastē vai podā? Un kas šogad skaitās tās modīgākās puķes? Lai rosinātu fantāziju un gūtu noderīgu informāciju, Vecpiebalgas bibliotēka aicina pieteikties tiešsaistes semināram – praktiskajām apmācībām zoom platformā “Puķu mode puķu podā” 15. aprīlī plkst. 17.00 .
Ainavu dizainere Vineta Radziņa:
– pastāstīs par šī gada puķu modes tendencēm;
– sniegs praktiskus padomus stādu izvēlē;
– tiešsaistē varēsiet vērot, kā ar stādiem tiek piepildīti puķu podi apkārtnes izdaiļošanai – taps pavasarīgas kompozīcijas latviskai lauku viensētai un centra (vai pilsētas) privātmājai.
Lai iegūtu saiti un pieslēgtos tiešsaistes semināram, piesakies, rakstot uz e-pastu dzidra.jeskina@vecpiebalga.lv līdz 14.aprīlim. Saite uz dalībnieka norādīto e-pastu tiks nosūtīta 15.aprīlī.

*Semināram, kas bija paredzēts 8.aprīlī, tika mainīts datums uz 15. aprīli. Tiem, kuri jau pieteikušies, vēlreiz pieteikties nevajag.

*Ja būsi vērīgs skatītājs, tad nenokavē brīdi tiešsaistes noslēgumā, kad aicināsim piedalīties konkursā. Jau iepriekš nedaudz pačukstēsim priekšā – līdz 27. aprīlim būs jāizveido sava puķu kompozīciju (podā, kastē, grozā….), jānofotografē un jāatsūta uz bibliotēkas e-pastu (dzidra.jeskina@vecpiebalga.lv). Interesantākās un radošākās kompozīcijas autoram balvā Piebalgas porcelāna krūzīte un pildspalva ar bibliotēkas piederības zīmi.

Saistītie raksti

Back to top button