Izglītība

VECPIEBALGAS VIDUSSKOLĀ VIESOSIES JAUNRADES MUZIKĀLĀ APVIENĪBA “SHAPE OF MUSIC”

13.novembrī plkst. 14:00 programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros Vecpiebalgas vidusskolā viesosies inovatīvā jaunrades muzikālā apvienība “Shape of music”.
Skolēniem tiks piedāvāta pavisam oriģināla iespēja vienuviet gan dzirdēt, gan redzēt, gan paspēlēt un iepazīt tuvāk četrus klasiskās stīgu mūzikas instrumentus – vijoli, altu, čellu un kontrabasu. Audzēkņi tiks iepazīstināti ar latviešu un ārzemju mūzikas jaunākajiem skaņdarbiem.
Koncertā piedalās Lelde Zaržecka (vijole), Inese Fedorovska (vijole, alts) un Arta Abaroniņa (čells, kontrabass).
Programmas „Latvijas skolas soma” mērķis ir nodrošināt katram izglītojamajam, kas klātienē apgūst pamata vai vidējās izglītības programmas, iespēju vismaz vienu reizi mācību semestra laikā apmeklēt norises, kas saistītas ar mācību un audzināšanas darba saturu un dod iespēju klātienē iepazīt Latviju mākslas un kultūras norisēs (skatuves mākslā, mūzikā, vizuālajā mākslā, literatūrā, dejā, arhitektūrā, dizainā un kino), tai skaitā izzināt Latvijas valstiskuma attīstības un saglabāšanas liecības, Latvijas kultūrainavu, kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes, vēsturisko mantojumu un radošās industrijas.
Vairāk par programmu un tās piedāvājumu: https://lv100.lv/programma/latvijas-skolas-soma/

Saistītie raksti

Back to top button