Pārvaldes jaunumiVakances

AICINA DARBĀ TRAKTORA VADĪTĀJU

Vecpiebalgas apvienības pārvalde (Inešu pagasta saimniecība) aicina darbā TRAKTORA VADĪTĀJU.
Prasības amata pretendentiem/-ēm:
– Vidējā profesionālā vai vidējā izglītība;
– Traktora vadītāja apliecība;
– Spēja intensīvi strādāt pilnu darba laiku;
– Precizitāte darba pienākumu veikšanā;
– Teicamas komunikācijas un sadarbības spējas;
– Augsta atbildības sajūta, spēja strādāt patstāvīgi un komandā.

Darba pienākumi:
– Traktora sagatavošana darbam un tehniskajām prasībām atbilstošu ekspluatācijas materiālu lietošana, nepieciešamo darba rīku un darba mašīnu pievienošana traktoram, regulēšana un apkope.
– Traktora transporta darbi;
– Rakšanas darbi ar uzkarināmo hidromanipulatoru;
– Ziemas sezonā – sniega tīrīšana;
– Vasaras sezonā – ceļu greiderēšana, ceļmalu appļaušana, ielu slaucīšana;
– Darbs ar jebkurām citām traktora klasei atbilstošām iekārtām un agregātiem;
– Traktora ceļa zīmju aizpildīšana par paveikto darbu un izlietoto degvielu;
– Kanalizācijas aku sūknēšana;
– Tīrīt un rakt grāvjus, bedres, iekraut, izkraut dažādus materiālus, zāģēt kokus, pārvietot un sakraut nocirstos kokus, kopt ceļmalas, tīrīt dīķus, pļaut zāli, pēc nepieciešamības palīdzēt veikt vienkāršus remontdarbus, mēbeļu, santehnikas remontu un uzstādīšanu,
– Pildīt citus saimniecības vadītāja rīkojumus.

Piedāvājam:
– Mēnešalgu 640 eiro mēnesī (pirms nodokļu nomaksas);
– Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
– Sociālās garantijas.

Dzīves aprakstu (CV) ar norādi “Traktora vadītājs” līdz 2022. gada 14. janvārim iesniegt Alauksta ielā 4, Vecpiebalgā, Vecpiebalgas pagastā, Vecpiebalgas novadā, vai sūtīt uz e-pastu: vecpiebalga@vecpiebalga.lv
Uzziņas pa tālruni: 26106679

Saistītie raksti

Back to top button