Sports

AICINA UZ SPORTISKĀM AKTIVITĀTĒM

Jaunatnes lietu nodaļa un jauniešu centrs “Balgas strops” aicina piedalīties aktīvā un veselīgā dzīvesveida izaicinājumā “Vecpiebalga sporto”.
NOTEIKUMI.
Mēneša laikā – no 11. janvāra līdz 11. februārim – atzīmē savas ikdienas sportiskās aktivitātes (skriešana, soļošana, slēpošana, slidošana) aplikācijā MapMyRun by Under Armour un nedēļas beigās (svētdienā), sūti ekrānšāviņus ar veiktajiem km no nedēļas aktivitātēm, kas uzrādītas aplikācijā. Aktīvākās ģimenes vai komandas grupā, papildus ekrānšāviņiem, pievieno arī kopbildi ar komandas vai ģimenes dalībniekiem, veicot aktivitāti. Info sūtīt uz epastu lina.paimina@vecpiebalga.lv vai whatsapp 29868892. Ģimenes – komandas grupa izmanto vienu viedierīci , kurā fiksē VISU dalībieku kilometrus.
GRUPAS.
Aktīvākā ģimene vai komanda līdz 4 cilvēkiem.
Aktīvākais jaunietis 15-25 gadi.
Aktīvākais vecpiebaldzēns 26 – 59 gadi.
Aktīvākais skolēns 7-14 gadi.
Aktīvākais seniors 60 un vecāki.
Pieteikumu ar vārdu, uzvārdu, vecumu, grupu sūtīt līdz 10.01.2021. uz epastu lina.paimina@vecpiebalga.lv whatsapp 29868892.
Sekosim līdz izaicinājumu rezultātiem, un aktīvākie dalībnieki katrā disciplīnā saņems noderīgas balvas: pulsometru, mugursomu, piknika komplektu u.c.
Saglabāsim veselību un dzīvesprieku arī šajā distancēšanās laikā!

Saistītie raksti

Back to top button