Sports

AKCIJA “VECPIEBALGAS NOVADA SPORTA ĢIMENES PASE”

Vecpiebalgas novada Jaunatnes lietu nodaļa aicina visus novada iedzīvotājus piedalīties kustēšanās prieka akcijā “Vecpiebalgas novada Sporta ģimenes pase”.
Nāc kopā ar mammu, tēti, opi, vecmāmiņu, kaķi, izveido komandu ar draugiem, kaimiņiem, kolēģiem un piedalies! Dodies uz Vecpiebalgas jaunatnes iniciatīvu centru “Balgas strops”, Dzērbenes jauniešu centru, Dzērbenes pagasta pārvaldi, Inešu pagasta pārvaldi, Kaives pagasta pārvaldi, Taurenes pagasta pārvaldi, Vecpiebalgas novada pašvaldības administratīvo centru un reģistrē savu ģimeni vai komandu, un saņem savu “Sporta ģimenes pasi”.
Iepazīsties ar akcijas pasākumu plānu Vecpiebalgas novada mājas lapā. Ej uz aktivitātēm, ņem līdzi savu “Sporta ģimenes pasi”, kurā to vadītājs atzīmēs, cik cilvēki ir piedalījušies aktivitātēs. Sakrāj atzīmes par kustēšanos savā “Ģimenes sporta pasē”. No 20. līdz 24. maijam nodod savu “Sporta ģimenes pasi” Vecpiebalgas novads sporta koordinatoram Tomam Praulītim,  Vecpiebalgas jaunatnes iniciatīvu centrā “Balgas strops” vai Dzērbenes jauniešu centrā. Maija pēdējā nedēļā piedalies “Vecpiebalgas novada  ģimenes sporta dienā” Vecpiebalgā un tiec pie lieliskām balvām.
Ko lai daru, ja mans kaķis un citi ģimenes locekļi un draugi negrib nākt kustēties? Nebēdā, aktivitātēs var piedalīties tik ģimenes locekļi, komandas biedri, cik vēlas. Katrā kustēšanās prieka reizē aktivitāšu vadītājs jūsu sportošanas pasē veiks atzīmi par piedalīšanos.
Kādas būs kustēšanās prieka aktivitātes?  Slēpošana, nūjošana, mazi pārgājieni, vingrošana, zumba un citas aktivitātes, kurās var piedalīties ikviens bez īpašas sagatavotības un priekšzināšanām un ikvienā vecumā.
Kas man par to būs? Prieks, kopā būšana ar citiem kustēties gribētājiem un iespēja maija beigās saņemt lieliskas balvas par aktīvu piedalīšanos.
Sīkāka informācija par akciju:
Vecpiebalgas novada sporta koordinators Toms Praulītis, t. 28204453,

Vecpiebalgas novada Jaunatnes un sporta lietu nodaļas vadītāja Baiba Roze, t. 26267601

Saistītie raksti

Back to top button