Novads

AKTĪVO IEDZĪVOTĀJU FONDA KAPACITĀTES PROJEKTU DIENAS VIDZEMĒ

Janvārī Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) aicina piedalīties 15 projektu dienās visos Latvijas reģionos, lai pilsoniskās sabiedrības organizācijas plānotu aktivitātes, kuras ir vērstas uz organizācijas attīstību un izaugsmi. Vidzemē projektu dienas notiks 25., 27. un 29. janvārī no plkst. 10:00 līdz plkst. 16:00 tiešsaistē. Pieteikšanās – https://ej.uz/Kapac_projektu_Dienas līdz 22. janvārim plkst.14.00.
Projektu dienā īpaši tiek aicināti pieteikties interesenti, kam ir neliela projektu rakstīšanas pieredze un kas vēlas labāk izprast AIF projektu veidošanas pamatprincipus, kā arī kuru pārstāvētās organizācijas atbilst Kapacitātes projektu konkursa iesniedzēju nosacījumiem. Pirms projektu dienas aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu – ŠEIT un noskatīties informatīvo semināru – ŠEIT.
Projektu dienu laikā kopīgi izpratīsim AIF projektu rakstīšanas pamatprincipus – konkursa nolikuma, pieteikuma anketas un vērtēšanas kritēriju savstarpējo loģiku un projekta radīšanas procesu kontekstā ar jūsu organizācijas kapacitātes stiprināšanas vajadzībām. Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2021. gada 15. februāris plkst.14.00.
Ja vēlaties saņemt konsultāciju par sava projekta ideju, aicinām pieteikties individuālai konsultācijai par konkursu un projektu sagatavošanu visā Latvijā pie AIF reģionālajiem koordinatoriem – konsultantiem. Vidzemes informācijas punkts atrodas Valmieras novada fonda telpās, Valmierā (Garā iela 10). Konsultācijām vēlams pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pastu gundega.silina@vnf.lv vai zvanot 20025820 (Gundega).

Saistītie raksti

Back to top button