ProjektiPROJEKTI 2014. GADS

APSTIPRINĀTS JAUNIEŠU APMAIŅAS PROJEKTA IESNIEGUMS “ACT TODAY FOR BETTER TOMORROW2”

2014.gada 1.augustā valsts aģentūra „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” apstiprināja Vecpiebalgas novada pašvaldības jauniešu apmaiņas projekta iesniegumu „Act Today For Better Tomorrow 2 ” (Nr. 2014-2-LV02-KA105-000231), kas tika iesniegts programmas „Erasmus+” ietvaros. Projekta galvenā tēma ir lauku reģionu attīstība un jauniešu bezdarbs. Šis ir jau otrais projekts, kas tiks īstenots saistībā lauku jauniešu tēmu.

Projekta ietvaros no 2015.gada 16. līdz 26.februārim Vecpiebalgas novadā satiksies 20 jaunieši no Vecpiebalgas novada, Gruzijas, Maltas un Baltkrievijas vecumā no 18 – 22 gadiem, lai kopā mainītos pieredzē un domātu par risinājumu meklēšanu, kā uzlabot savu dzīvi nepametot savu lauku reģionu. Projekta galvenais mērķis ir veicināt projekta dalībniekus saskatīt savā dzīvesvietā to mantojumu, ar ko lepoties, un tās iespējas, ko izmantot, lai uzsāktu aktīvu līdzdalību sava lauku reģiona ilgtspējīgā attīstībā. Lai sasniegtu šo mērķi, jaunieši iesaistīsies dažādās komandas veidošanas aktivitātēs, radošajās darbnīcās, grupu aktivitātēs, biznesa plānošanas aktivitātēs, apgūs dažādus daiļamatniecības veidus, mācīsies rakstīt CV un motivācijas vēstuli, izdzīvos darba interviju, veidos prezentācijas un kultūras vakarus.

Šis projekts tiks finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Saistītie raksti

Apskati arī šo
Close
Back to top button