NovadsPārvaldes jaunumi

ATGŪSTI DZĪVESPRIEKU REHABILITĀCIJAS CENTRĀ “LĪGATNE”!

Ar saukli „Esi vesels un laimīgs” vēlamies informēt par pieejamiem pakalpojumiem rehabilitācijas centrā „Līgatne”, kas atrodas vienā no skaistākajām uz zaļākajām vietām Latvijā, un kas gadiem ilgi ir priecējusi un turpina priecēt cilvēku sirdis – Līgatnē, Gaujas krastā.

Rehabilitācijas centram „Līgatne” arī šogad ir noslēgts līgums ar Nacionālo veselības dienestu un tajā var saņemt valsts apmaksātus rehabilitācijas un fizikālās medicīna pakalpojumus ambulatori un dienas stacionāra apstākļos. Aicinām iedzīvotājus izmantot iespēju doties uz rehabilitācijas centru ar ģimenes ārsta norīkojumu par valsts finansējumu. Klientam jāveic tikai pacienta iemaksa, maksa par izmitināšanu un ēdināšanu. Pakalpojumus var izmantot arī tie, kam ir apdrošināšanas polise (ambulatorie pakalpojumi). Pakalpojumi centrā pieejami uzreiz un nav jāgaida garā rindā, turklāt visi medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi tiek nodrošināti multidispilinārā komandā, ko īsteno sertificēti un profesionāli speciālisti.

Ar lielāko prieku rehabilitācijas centrs „Līgatne” uzņems tuviniekus – gan mammu vai tēti, vecmāmiņu, krustmāti, jaunās māmiņas un grūtnieces. Speciālisti nodrošinās kvalitatīvus ārstniecības un SPA pakalpojumus, savukārt apkārtējās dabas skaistums, kas relaksē un dziedina jau pats no sevis, ļaus atpūtināt galvu no ikdienas rūpēm. Lai atpūta būtu piepildīta ar pozitīvām emocijām, aicinām ekskursijā uz slepeno Bunkuru, Vīna darītavu, Vienkoču parku un Līgatnes dabas takām.

Līgatne ir vieta, kur elpot – elpot brīvi!

Sekojiet līdzi facebook lapai un mājas lapai http://rehcentrsligatne.lv un uzziniet mūsu jaunumusJ

Saziņai zvaniet pa tālruni 64161915

Saistītie raksti

Back to top button