Pārvaldes jaunumi

Atklāj vasaru aktīvi! 

Ar prieku varam paziņot, ka par tradīciju ir kļuvušas Vecpiebalgas apvienības pārvaldes rīkotās dienas nometnes vasarā, kas ieguvušas lielu atsaucību bērnu un jauniešu vidū. 

Cēsu novada Vecpiebalgas apvienības pārvaldes Jaunatnes lietu nodaļa aicina pieteikties vasaras dienas nometnei, kura šogad norisināsies no 13. līdz 17.jūnijam.

Nometnes aktivitātes notiks brīvā dabā, jauniešu centra “Balgas strops” telpās, kā arī paredzēti izbraukumi un pārgājiens ar nakšņošanu teltīs. Caur komandas spēlēm un dažādu prasmju izkopšanu, bēriem būs iespēja apgūt tādas vērtības, kā cieņa vienam pret otru, cieņa pret dabu un novadu. Ar nometnes palīdzību tiks veicināta bērnu personības izaugsme un apgūtas jaunas prasmes, darbojoties dažādās radošajās darbnīcās.

Nometnes mērķis ir sapulcināt un saliedēt Vecpiebalgas apvienības pārvaldes bērnus un veicināt aktīvu lietderīgu brīvā laika pavadīšanu. 

Cēsu novada Vecpiebalgas pārvaldes Jaunatnes lietu nodaļa parūpēsies, lai jūsu atvasēm šī būtu neaizmirstama un aktīva vasaras nedēļa! 

Lai pieteiktos, bērnam vai jaunietim jābūt deklarētam Vecpiebalgas apvienības pārvaldes teritorijā.  Bērnam jābūt vecumā no 8 līdz 13 gadiem. 

Pieteikšanās, rakstot uz lina.paimina@cesunovads.lv līdz 6.jūnijam.

Organizē: Cēsu novada Vecpiebalgas apvienības pārvaldes Jaunatne.

Saistītie raksti

Back to top button