Sports

ATSKATS UZ AIZVADĪTAJIEM SPORTA NOTIKUMIEM NOVADĀ

25.jūnijā lieliskos laika apstākļos un novada svētku noskaņās Inešos norisinājās tradīcijām senākais, ikgadējais minifutbola turnīrs. Šo futbola svētku aizsācēji ir Andris Praulītis un Helmuts Daļeckis, kuri kādreiz paši gan piedalījās kā spēlētāji, gan organizēja komandas dalībai. Šogad abi šie vīri pagodināja ar savu klātbūtni un atbalstīja dēlus, kuri piedalījās turnīrā.
Futbola turnīrā savu dalību pieteica četras komandas, kur katrā komandā spēlēja 9 spēlētāji. Jau otro gadu pēc kārtas tālāko ceļu uz turnīru no Smiltenes bija mērojusi komanda ”Grāds”, bet komandas  ”Sēnu veči”   kodolu veidoja spēlētāji no Cēsīm un Vecpiebalgas vidusskolas šā gada absolventi. Nu jau par Inešu futbola turnīra veterāniem var saukt komandas ”Reinkaļivi’ un ”Ineši”,  kurām dalība turnīrā ir tradicionāla un goda lieta.  
 Turnīrā komandas aizvadīja savstarpējās spēles  2x 12minūšu ilgumā, taču, lai izvairītos no spēles laika vilcināšanas,  otrā spēles perioda pēdējās 2 minūtēs bumbai atstājot laukumu, spēles laiks tika apturēts tik ilgi līdz bumba atkal tika ievadīta spēlē. 
Šogad uzvaru izcīnīja komanda ”Ineši”, kura nezaudēja nevienu spēli un atguva čempionu titulu no iepriekšējā gadā uzvarējušās ”Reinkaļvu” komandas. 2.vietu izcīnīja ”Reinkaļvi”’, kuri savstarpējās spēlēs piekāpās tikai ”Inešiem”, bet 3.vieta viesu komandai ”Grāds”. 
Paldies ”Piebalgas kupinātavai” par atbalstu balvu nodrošināšanai un Armandam par laukuma sagatavošanu saspringtajā darba laikā.

25.jūlijā norisinājās Vecpiebalgas novada 2.posms pludmales volejbolā. Turnīrs pulcēja  desmit komandas, kuras aizvadīja spēles pamatturnīrā un pēc tam izslēgšanas spēles pēc divu mīnusu sistēmas. Izcīnot uzvaras pilnīgi visās spēlēs, 1. vietu izcīnīja komanda ”07”,  2.vietu izcīnīja komanda ”Gunārs”, bet trešā vieta komandai ”Reģistrējies”.
Paldies Jānim Ronim par sarūpētājām balvām no  ”Piebalgas Porcelāna fabrikas”’ . Nākamais turnīrs norisināsies 15. augustā, kurā tiks izcīnīts novada čempionu tituls un tiks pasniegts Vecpiebalgas novada kauss par trīs posmu kopvērtējumu. 

Futbola turnīrs Inešos aizvadīts.
Pludmales volejbola 2.posma uzvarētāji.

Saistītie raksti

Back to top button