Pārvaldes jaunumi

Atvērto durvju diena Piebalgā pirmajā koprades mājā

Ceturtdien, 7.aprīlī norisināsies atvērto durvju dienā koprades mājā bijušajā Inešu pamatskolas ēkā. No plkst.15.00 līdz plkst.18.00 būs iespēja iepazīties ar pieejamajām telpām, savukārt plkst.18.00 neformālā gaisotnē norisināsies “Iedvesmas vakars” ar sarunām un diskusijām par koprades mājas turpmāko virzību. 

Kādreizējā Inešu pamatskolas ēkā patreiz darbojas trīs uzņēmēji, tas nozīmē, ka lielākā daļa telpu joprojām stāv neizmantotas, dodot iespēja rast idejas telpu turpmākai izmatošanai. Biedrības “Inešu skolas draugi” valdes priekšsēdētāja Ilze Kuligina un biedrība ir apņēmības pilni attīstīt ideju par koprades mājas izveidi Inešos, slēdzot deleģēšanas līgumu ar Cēsu novada pašvaldību.

Koprades mājas mērķis ir atbalstīt un veicināt pašnodarbinātību, dodot iespēju un vietu, kur iedzīvotājiem attīstīt savas idejas, kur sanākt kopā, lai radoši darbotos, kur attīstīties un dibināt jaunus kontaktus.

Biedrības “Inešu skolas draugi” iniciatīvu atbalsta Cēsu novada pašvaldība, Cēsu pilsētas radošo industriju centrs un koprades māja “SKOLA6”.

Saistītie raksti

Back to top button