NovadsPašvaldības jaunumiUzņēmējdarbība

BIZNESA IDEJU KONKURSA „LAUKIEM BŪT!” MĀCĪBAS

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Cēsu  nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla pasākumā „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai.”

Oktobrī  notiks Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotā jauniešu biznesa ideju konkursa «Laukiem būt!» mācības.
Idejām bagāti jaunieši un  jaunie uzņēmēji no 18 līdz 40 gadu vecumam aicināti pieteikties pa tālruni 26360434 Līga, 28381477 Dace  vai rakstot uz e-pastu  liga.zake@llkc.lv.

Vispirms  5. oktobrī no plkst. 10.00 Cēsīs, Cēsu tehnoloģiju un dizaina vidusskolas (bij. Cēsu prof.skolā)  1.stāva semināru zālē  notiks  informatīvā diena, lai iepazīstinātu jauniešus  ar pasākuma norisi, piedāvājumu.
Nodarbību dienas  plānotas  11., 16., 19., 24. un 31. oktobrī.  

Mācības  dalībniekiem ir bez maksas. To mērķis ir mācīt jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem, kā savu ideju ietvert biznesa plānā un pārliecinoši prezentēt, gatavojot uzņēmējdarbības projektu.
Kopā ar lektoriem un LLKC konsultantiem jaunieši pētīs tirgu, konkurenci, aprēķinās iespējamo peļņu un zaudējumus, kā arī noteiks potenciālo  produkta vai pakalpojuma ieguvumu. Plānots uzzināt  grāmatvedības pamatus, uzņēmumu reģistrēšanu un mārketingu. Plānots arī izbraukums pieredzē  pie esošiem uzņēmējiem. Biznesa plānu konkursā, veiksmīgi startējot, ir iespēja  iegūt finansējumu uzņēmējdarbības sākšanai.
Mācības un konkursu «Laukiem būt!» LLKC organizē septīto gadu ar Valsts lauku tīkla un finanšu institūcijas ALTUM līdzdalību.

SIA LLKC Cēsu nodaļa atrodas  Cēsīs, Raunas ielā 4, 3.stāvā. Vairāk informācijas vietnē laukutikls.lv.
Uz tikšanos  Cēsīs!

Saistītie raksti

Apskati arī šo
Close
Back to top button