Novads

CĒSU KLĪNIKĀ ATSĀKAS AMBULATORĀS KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

No 11.maija Cēsu klīnika ir paplašinājusi pieejamību ambulatorajām speciālistu konsultācijām un diagnostiskiem izmeklējumiem. Ir atjaunota iespēja pierakstīties gan ar e-pierakstu, gan reģistratūrā.
Ar pacientiem, kam vizītes bija atceltas vai pārceltas, jau esam sazinājušies, un pašlaik var pieteikt jaunas vizītes. Diemžēl ir divi pakalpojumi, uz kuriem rindas jau pašlaik ir līdz gada beigām. Tie ir EHO kardiogrāfijas un galvas un kakla asinsvadu doplerogrāfijas izmeklējumi. Tādēļ šajos gadījumos pacientiem, kam vizīte bija paredzēta periodā, kad spēkā bija ierobežojumi, meklējam iespējas piedāvāt papildu laikus, par kuriem vēl pacientus informēsim individuāli, tiklīdz radīsies iespēja piedāvāt attiecīgo izmeklējumu.
Tāpat arī citos gadījumos, ja rinda uz speciālista konsultāciju vai izmeklējumu ir garāka par mēnesi, meklēsim iespējas paildzināt pieņemšanas, lai atbalstītu tos, kam ierobežojumu dēļ varēja samilzt kādas veselības problēmas.
Pacientu un darbinieku drošībai, lai ievērotu distanci un mazinātu savstarpējo kontaktu iespēju, pacientus aicinām uz vizītēm ierasties ne agrāk kā 20 minūtes pirms noteiktās konsultācijas laika, kā arī izvērtēt nepieciešamību ņemt līdzi pavadošās personas. Jebkādi pakalpojumi tiks sniegti tikai pēc iepriekšēja pieraksta.
Lūgums pacientiem, kas ierodas uz ambulatoriem izmeklējumiem un konsultācijām, ievērot klīnikā noteiktos epidemioloģiskos pasākumus infekcijas izplatīšanās riska mazināšanai. Neievērojot šos nosacījumus, ārstniecības personām ir tiesības atteikt izmeklējumus un konsultācijas.
Plānveida operācijas plānots atsākt no 18.maija, esam gatavi atsākt ķirurģijas dienas stacionāra darbu, bet tā atsākšana būs atkarīga no atbilstoša Veselības ministrijas lēmuma, uz kuru vēl gaidām.
Savukārt stacionāro pacientu apmeklēšanas aizliegums drošības nolūkā saglabāsies visu ārkārtējās situācijas periodu, t.i., līdz 9.jūnijam.

Saistītie raksti

Back to top button