NovadsPārvaldes jaunumi

CĒSU NOVADA PAŠVALDĪBAS IZPILDDIREKTORA AMATĀ VIENBALSĪGI APSTIPRINĀTS KASPARS AUZIŅŠ

Ceturtdien, 16.septembrī, īpaši sasauktā Cēsu novada domes ārkārtas sēdē vienbalsīgi par pašvaldības izpilddirektoru tika apstiprināts Kaspars Auziņš.
Domes sēdes laikā deputāti uzklausīja izpilddirektora amata kandidātu, kurš stāstīja par viņa redzējumu pašvaldības procesu organizēšanai, personāla vadībai, stratēģiskajai attīstībai u.tml. Par K.Auziņa apstiprināšanu vienbalsīgi balsoja visi domes sēdē esošie 17 deputāti.
Jaunais izpilddirektors pateicās deputātiem par izrādīto uzticību, piebilstot, ka “savā iepriekšējā darba cēlienā, kas teju 30 gadu garumā bijusi saistīta ar vadības un stratēģisko jomu, esmu ieguvis vērtīgu pieredzi cilvēku vadīšanā, procesu administrēšanā un organizāciju problēmu risināšanā. Viens nav cīnītājs, tāpēc uzsveru, ka vērā ņemamus panākumus var panākt tikai spēcīga un saliedēta komanda, un daļa no komandas ir arī deputāti,” minēja Auziņš.
K.Auziņš arī akcentēja, ka centīsies veicināt vienotu izpratni par iestādes mērķiem un stiprināt organizatorisko kultūru, komandas saliedētību un lojalitāti. “Tāpat strādāsim pie pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas, starpnozaru sadarbības, talantu veicināšanas, kā arī procesu vienkāršošanas un caurspīdības”, turpināja Cēsu novada pašvaldības izpilddirektors.
Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs pateicās visiem kandidātiem par dalību konkursā, kā arī atzina, ka šis bija visprofesionālākais atlases konkurss, kāds organizēts līdz šim. “Ņemot vērā atbildīgo amatu un daudzu spēcīgu pretendentu pieteikšanos, tika veidota speciālistu darba grupa un pieaicināti profesionāli personāla atlases speciālisti, kuri vairāku kārtu atlases procesā izvēlējās Auziņa kunga kandidatūru”, uzsver Rozenbergs.
Vēlot enerģiju, veiksmi un panākumus, priekšsēdētājs pauda pārliecību, ka jaunā izpilddirektora lielā vadības pieredze un personiskās īpašības būs nozīmīgas Cēsu novada pašvaldības administrācijas dažādu jomu darbības uzlabošanai un Cēsu novada attīstībai.
Domes priekšsēdētāja vietnieks Ainārs Šteins, kurš vadīja pretendentu atlases komisiju, sacīja, ka uzdevums nav bijis viegls. Lai arī piedalījušies ļoti spēcīgi kandidāti, komisijai bija vienots un skaidrs redzējums, ar kādām kvalifikācijām un prasmēm jābūt apveltītam novada izpilddirektoram.
“Pirms atlases procesa definējām, ka izpilddirektoram jāspēj sekmēt iekšējos procesus un motivēt pašvaldības speciālistus attīstības mērķu sasniegšanai. Pēc četrām atlases kārtām mums ir pārliecība, ka Auziņa kungs ir atbilstošs šim amatam. Vēlu neizsīkstošu darba sparu un sekmes jaunajā amatā!” turpināja A.Šteins.
K.Auziņš patlaban ir organizāciju drošības lektors biznesa augstskolā “Turība”, taču ievērojamāko profesionālā mūža daļu aizvadījis militārajā dienestā un ar to saistītās struktūrās, līdz 2011.gadam veidojot militāro karjeru dažādos Nacionālo Bruņoto spēku Speciālo uzdevumu vienības amatos un ieņemot vadošus amatus Latvijā un starptautiskajā vidē. Savukārt pēdējos desmit gadus bijis gan NATO spēku integrācijas vienības Operatīvās plānošanas pārvaldes, plānošanas daļas vecākais virsnieks, gan Aizsardzības ministrijas atašejs un militārais pārstāvis starptautiskajā štābā Beļģijā, gan štāba virsnieks NATO Speciālo operāciju štābā, kā arī ieņēmis citus ar valsts drošību saistītus amatus.
Konkurss par Cēsu novada izpilddirektora amatu tika rīkots pēc administratīvi teritoriālās reformas. Iepriekšējais pašvaldības izpilddirektors Andris Mihaļovs 2021.gada pašvaldību vēlēšanās tika ievēlēts par Cēsu novada domes deputātu un saglabāja mandātu, kas nav savietojams ar izpilddirektora amatu.

Kaspars Auziņš pēc apstiprināšanas izpilddirektora amatā akcentēja, ka centīsies veicināt vienotu izpratni par iestādes mērķiem un stiprināt organizatorisko kultūru, komandas saliedētību un lojalitāti.

Saistītie raksti

Back to top button