Kultūra

CIEMĀ – DZĒRBENĒ

Ja vēlies izbaudīt zelta rudens skatus no pils torņa, dzirdēt Dzērbenes stāstu, piedalīties rudens talkā, sakopjot Dzērbenes pils un baznīcas apkārtni, baudīt ugunskura zupu un vakarēt kopā ar Tomu Ņizinu un viņa mūziku, tad pievienojies mums svētdien, 11. oktobrī, – ciemā Dzērbenē:
plkst. 10.00 Dzērbenes stāsti – pils torņa atvēršana pēc remonta, vēstures klubiņa “Serben” muzeja ekspozīcijas apskate, viesošanās Dzērbenes jauniešu centrās, Amatu mājā, Dzērbenes baznīcā, radošajā mājā “Memberi” (tikšanās ar mākslinieci Ēriku Mālderi);
plkst.11.30 pie Dzērbenes pils un baznīcas sakopšanas un iekopšanas talka ainavu arhitektes – dizaineres Vinetas Radziņas vadībā;
plkst.14.00 ugunskura zupa pie pils lielā ozola;
plkst.15.00 muzikāla svētdienas vakarēšana ar Tomu Ņizinu Dzērbene pils zālē.
No plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 apmeklētājiem bez maksas būs atvērti – Dzērbenes pils tornis, novadpētniecības ekspozīcija, jauniešu centrs, Amatu māja, radošā māja Memberi, Dzērbenes ev.lut.baznīca.
Ja vēlies izbaudīt zelta rudens skatus no pils torņa, dzirdēt Dzērbenes stāstu, piedalīties rudens talkā, sakopjot Dzērbenes pils un baznīcas apkārtni, baudīt ugunskura zupu un vakarēt kopā ar Tomu Ņizinu un viņa mūziku, tad pievienojies!
Laipni gaidīti!

Saistītie raksti

Back to top button