Kultūra

DECEMBRA KINO VAKARI TAURENĒ

Taurenes kultūras namā 10.decembrī plkst. 15.00 filma “Tizlenes”; 16.decembrī plkst .18.00 romantiska komēdija “Tabu”. Ieeja uz kino seansiem, uzrādot sadarbspējīgu sertifikātu par vakcināciju vai Covid-19 pārslimošanu un personas dokumentu.
10.decembrī plkst. 15.00 filma “Tizlenes”
Komēdijā “Tizlenes” trīs 9. klases skolnieces nolemj likt punktu savai tizleņu dzīvei un kļūt par skolas populārākajām meitenēm! Iedvesmojoties no Holivudas filmām, draudzenes nolemj, ka vienīgā izeja ir ierasties izlaidumā ar klases spicākajiem čaļiem. Taču, kad izfantazētie plāni gandrīz izbojā patiesu draudzību, meitenēm nākas saprast, ka izlikšanās par to, kas neesi, nenes nedz laimi, nedz stilīgumu, un dzīvē viss nenotiek kā kino.
Ieejas maksa – 2.00 eiro
– 16.decembrī plkst .18.00 romantiska komēdija “Tabu”
Ieejas maksa – 3.00 eiro
Vecuma ierobežojums 16+
Režisora Andreja Ēķa jaunākais kinodarbu “TABU” – tas, par ko nerunājam. Romantiska komēdija par pieciem mīlošiem pāriem, kuri meklē jaunas emocijas, lai padarītu savu kopā būšanu vēl saskanīgāku un krāšņāku. Viņiem viss ir kārtībā – gan mīlestība, gan uzticība, gan cieņa, un ir kāda vēlme par ko skaļi nemēdz runāt.
Lomās: Zane Daudziņa, Kaspars Gods, Mirdza Martinsone, Pēteris Graudiņš, Klinta Reinholde, Jurijs Djakonovs, Zane Aļļēna, Uldis Anže, Daiga Gaismiņa, Ģirts Krūmiņš.“Tabu” sižetu papildina Riharda Zaļupes oriģinālmūzika. “Ir labi, ka cilvēki var pasmieties, ka cilvēki smejas!” – tā pēc filmas no
skatīšanās sprieda Mirdza Martinsone.

Ieeja uz kino seansiem, uzrādot sadarbspējīgu sertifikātu par vakcināciju vai Covid-19 pārslimošanu un personas dokumentu.

Saistītie raksti

Back to top button