Sports

DISTANČU SLĒPOŠANAS MARATONS “APKĀRT ALAUKSTAM 2019”

Distanču slēpošanas maratons “Apkārt Alaukstam 2019” notiks sestdien, 23. februārī. No plkst. 7.30 pulcēšanās un numuru izņemšana.

Distanču slēpošana ir lielisks aktīvās atpūtas veids visai ģimenei, tādēļ arī organizatori ir sagatavojuši distances visiem sagatavotības līmeņiem – bērniem, ģimenēm, slēpošanas entuziastiem, draugu pulkam un profesionāļiem.

Līdz 7 km – BĒRNU slēpojums
Slēpošanas prieks vismazākajiem slēpotājiem! Mazie tiks apbalvoti piecās vecuma grupās- zēnu un meiteņu konkurencē. Atkarībā no bērna vecuma, tiek iedalīts trases garums

Līdz 8,5 km – VESELĪBAS slēpojums
Startēšana šajā distancē nav sacensības par rezultātu, drīzāk tā ir iespēja sevi pierādīt kā radošu veselīga un aktīva dzīvesveida piekritēju. Saukta arī par stilīgo distanci, jo žūrija apbalvos atraktīvākos dalībniekus, izvērtējot tērpu, slēpošanas stilu, slēpju dizainu. Te ir īstā vieta izdomai! Protams, neizpaliks arī sacensības gars, jo šajā distancē tiks apbalvoti trīs ātrākie vīri un trīs ātrākās dāmas.
Stilīgākie Alauksta slēpotāji 2019 – balva slēpotājam ar atraktīvāko kostīmu, attieksmi, atraktivitāti un izpildījumu.

Līdz 22 km – TAUTAS slēpojums
Distance, kuras maršruts apved apkārt Alauksta ezeram pa tā gleznainajiem krastiem. Distance stiprajiem un profesionāļiem. Tiem, kam distanču slēpošana nav atpūta, bet dzīvesveids. Tiem, kuros mīt sacensības gars un uzvarēt alkas. Šajā distancē piedalās labākie Latvijas un kaimiņvalstu labākie distanču slēpotāji un biatlonisti.

Ātrākā Alauksta komanda 2019 – balva komandai, kuras rezultātu veido trīs ātrāko dalībnieku individuālie rezultāti (komandā jābūt vismaz 4 dalībniekiem).
* Īpaši godinās tos, kas maratonā startē 5., 10., 15., 20. un 25. reizi.

Līdz 44 km – KLASIKAS maratons
Distance izturīgākajiem un profesionāļiem! Distance apved 2 reizes ap Alauksta ezeru.

PIEDĀVĀJUMS ĢIMENĒM
Līdz 21.01.2019. – 2 pieaugušie + 3 bērni = 25 eiro

Slēposim Apkārt Alaukstam kopā!

Organizē: Sporta Kluba Alauksts

Reģistrējies!
www.alauksts.lv
Reģistrācija ģimenēm: http://lat.alauksts.lv/gimenes-registracija/

Saistītie raksti

Back to top button