DOMES PRIEKŠSĒDĒTĀJS

GADS ATKAL BŪS PASKRĒJIS, UN KLĀT JAUNU IZAICINĀJUMU LAIKS!

Decembris 2019. Priekšsēdētāja sleja.
Klāt atkal gada beidzamais mēnesis – decembris! Un tāpat kā citus gadus, arī šogad ne viens vien, tostarp es, droši vien secinās – ak vai, cik tas laiks ātri skrien! Un skrien jau arī! Gads ir paskrējis tik ātri, taču tas nav nekas neparasts. Manuprāt, dzīves un laika dinamika un intensitāte mūsdienās ir pakļauta nemitīgai augšup ejošai ģeometriskai progresijai. Taču ir jautājums, vai tāpēc mēs varam izdarīt vairāk? Tas laikam jāatbild katram sev pašam.
Vecpiebalgas novada pašvaldībā šis gads ir bijis rosīgs. Reti kuram tas nav zināms, ka pašvaldības darba priekšplānā ir mūsu izglītības iestādes – sākot no pašiem mazākajiem bērnudārzos un beidzot ar vidusskolniekiem! Šogad mēs mērķtiecīgi esam ļoti daudz finanšu līdzekļus ieguldījuši savās pirmsskolās un skolās, tāpēc ir neizsakāms gandarījums, ka to novērtē arī mūsu iedzīvotāji. Mēs esam savu iespēju robežās atbalstījuši uzņēmējus, īstenojot ceļu sakārtošanas infrastruktūras projektu Inešos, kā arī otro gadu atbalstot jaunos uzņēmējus ar grantu konkursa finansējumu. Mēs esam turpinājuši padarīt pievilcīgāku vidi, kurā mēs ikdienā dzīvojam, tostarp pilnveidojot Vecpiebalgas viesistabu un atjaunojot vairākus pašvaldības zemes ceļu posmus. Ar mums raksturīgo vērienu esam svinējuši svētkus, šogad īpaši godinot Kārli Skalbi un brāļu Kaudzīšu romānu “Mērnieku laiki”. Ir veikti daudzi citi darbi. Taču mēs noteikti varam vairāk un varam labāk! Domājot par nākamgad veicamajiem darbiem, tostarp rēķinoties ar administratīvi teritoriālo reformu, mūsu pašvaldības darāmo darbu priekšplānā joprojām būs izglītība. To ņemsim vērā arī pie budžeta sagatavošanas.
Šobrīd, kad ir iesācies gada beidzamais mēnesis un tuvojas gada mierpilnākais laika nogrieznis – Ziemassvētki, aicinu ikkatru atskatīties uz paveikto šajā gadā un ieplānot izdarāmos darbus jaunajā gadā! Novadnieki! Vēlu ikkatram gaišu, sirdī siltu, bet dabā sniegotu Ziemassvētku laiku. Ar jauniem izaicinājumiem piepildītu, veselīgu 2020. gadu!
Indriķis Putniņš, domes priekšsēdētājs

Saistītie raksti

Apskati arī šo
Close
Back to top button