Pārvaldes jaunumi

GATAVOJAMIES LIELAJAI TALKAI

No 5. līdz 24. aprīlim aicinām ikvienu Vecpiebalgas novada iedzīvotāju iesaistīties  foto orientēšanās pasākumā ”Spēlē talkojot”. Viss, kas Tev ir nepieciešams,  ir vēlme iepazīt novadu, atminēt katram punktam kartē atbilstošu attēlu, sakopt teritoriju un izzināt, kā saudzēt vidi (katrā no punktiem atradīsi vērtīgu informāciju).
Kas jums jādara? Sociālajos tīklos meklējiet tūrisma speciālista izveidotu karti ar dažādiem punktiem visā novadā un to lejupielādējiet. Sev piemērotā laikā dodieties uz šiem punktiem, izziniet Vecpiebalgas novadu, atrodiet atbilstošu attēlu (simbols, piemineklis, fasādes dekors, u.c.) vietai, kas norādīta kartē, un dodiet savu artavu talkas idejai – uzlabojiet vai sakopiet apkārtni. Katrā punktā būs pieejami atkritumu maisi, taču maisus, cimdus un karti būs iespēja saņemt arī Vecpiebalgas, Inešu, Dzērbenes jauniešu centros katru darba dienu no 9:00 līdz 17:00.
Pareizās atbildes sūtiet līdz 25. aprīlim uz e-pastu lina.paimina@vecpiebalga.lv vai Whatsapp  29868892, norādot savu vārdu un uzvārdu. Aicinām arī sociālajos tīklos izmatot tēmturi: #balgasstrops #LielaTalka2021 #espiederunakotnei . Pareizo atbilžu iesniedzējiem un aktīvākajiem dalībniekiem sociālajos tīklos veicināšanas balvas.

Sīkāka informācija meklējama jauniešu centra ”Balgas strops” sociālajos tīklos facebook un instagram, kā arī zvanot:
– 29868892 (Inešu jauniešu centrs);
– 20058503 (Vecpiebalgas jauniešu centrs);
– 26576313 (Dzērbenes jauniešu centrs).

Atceries, ka šo spēli drīkst veikt tikai vienatnē vai vienas mājsaimniecības ietvaros!

Saistītie raksti

Back to top button