Novads

Iedzīvotājiem iespēja dot nosaukumu topošajam Cēsu radošajam un digitālajam kvartālam

Iesaistot Cēsu novada iedzīvotājus svarīga Cēsu objekta attīstībā un dodot iespēju kļūt par neredzīgo kvartāla krustvecākiem, Cēsu novada pašvaldība aicina iesniegt idejas topošā kvartāla nosaukumam.

Aicinām līdz 4.februārim savas idejas par kvartāla nosaukumu iesniegt ŠEIT. Nosaukumam jābūt lakoniskam – vienam vārdam.

Jau ziņots, ka ar tālejošu mērķi pārveidot degradētu teritoriju pilsētas centrā par radošo un digitālo tehnoloģiju centru Cēsu novada domes deputāti vienbalsīgi lēma par ēku iegādi Raiņa un Krišjāņa Valdemāra ielā – tā saukto “Neredzīgo kvartālu”.

Iepriekš tika prezentēta arī kvartāla vīzija, ar ko var iepazīties ŠEIT.

“Kā kuģi nosauksi, tā tas peldēs! Pirms esam sākuši darbu pie kvartāla zīmolvedības un citām ar to saistītām lietām, mums ir svarīgi iesaistīt iedzīvotājus, kuri ir faktiskie šī kvartāla īpašnieki un topošie apmeklētāji, nosaukuma došanai,” komentē Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Egliņš-Eglītis, piebilstot, ka “patlaban noris aktīvs darbs, lai izsludinātu iepirkumu uz Raiņa ielas 25 ēkas projektēšanu un būvēšanu”.

Iedzīvotāju iesaiste noritēs divās kārtās. Pirmajā kārtā iedzīvotāji aicināti iesniegt savas idejas kvartāla nosaukumam. Savukārt otrajā kārtā iedzīvotāji balsos par vairākiem variantiem, kurus atlasīs  kvartāla attīstības darba grupa.

Saistītie raksti

Back to top button