Pārvaldes jaunumiTūrisms

Iepazīstini ar Vecpiebalgas apvienības lauku dzīvi

Vecpiebalgas apvienības lauku tūrisma uzņēmējus aicinām piedalīties akcijā “Atvērtās dienas laukos 2022”. Šogad akcija “Atvērtās dienas laukos 2022” norisināsies 7.maijā.

Iesāc vasaras tūrisma sezonu ar plaši atvērtām durvīm, aicinot visus interesentus uz savu saimniecību, lai iepazīstinātu ar bagātīgo lauku piedāvājumu. Pārstidz ar garšām, skaņām, lauku mieru un īpašajām lauku sajūtām.

Pasākumā aicināti piedalīties visi lauku tūrisma uzņēmēji un apmeklētājiem atvērtās vietas: naktsmītnes, amatnieki, pirtnieki, pārtikas ražotāji, biškopji, stādu audzētāji, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, atrakciju parki, lauku krodziņi un restorāni, dabas takas, muzeji u.c.

Lai piedalītos akcijā, ikviens akcijas dalībnieks (lauku tūrisma uzņēmējs) izstrādā īpašu akcijas piedāvājumu, kas var ietvert draudzīgas atlaides, degustācijas, ražošanas procesa izzināšanu, izzinošas aktivitātes, amatu demonstrēšanu, radošās darbnīcas, tehnikas demonstrēšanu, iespēju iegūt suvenīrus un dāvaniņas u.c. aktivitātes.

Pieteikuma anketa šeit: https://forms.gle/1Qg9vhGuu3DinFZb9. Pieteikšanās līdz 10.martam.

Visiem akcijas dalībniekiem būs atbalsts no “Lauku ceļotāja” un LIAA. Tiks veidota pasākuma mājas lapa un veidota mārketinga kampaņa – sociālo tīklu kampaņa, reklāma TV un radio, pasākuma izziņošana presē, viedokļu līderu ieteikumi u.c. Tiks nodrošinātas dažādas praktiskas apmācības. Plānotās apmācību tēmas – sanitārās prasības un drošība (PVD), mārketings, saskarsme ar apmeklētājiem. Apmācības plānotas attālināti un uzņēmējiem būs bez maksas.

“Atvērtās dienas laukos” (ADL) ir Latvijas apceļošanas pasākums, kurš tiek rīkots kopš 2014.gada. Ar šo pasākumu tiek svinēts aktīvās tūrisma sezonas sākums.

Pasākumu organizē LLTA “Lauku ceļotājs” un LIAA Tūrisma departaments.

Ja rodās, kādi jautājumi par akcijas norisi vai piedāvājuma veidošanu, sazinieties ar “Lauku ceļotāju” – anna@celotajs.lv.

Saistītie raksti

Back to top button