Sports

IZCĪNA GODALGOTAS VIETAS LATVIJAS ČEMPIONĀTOS

Vasara Vecpiebalgas apvienības sportistiem pagājusi, aktīvi piedaloties sacensībās un popularizējot veselīgu dzīvesveidu. Neizpalika arī panākumi dažādos sporta veidos. Sacensībās, kas norisinājās 7. augustā Valmierā, Rinalds Jānis Kārkliņš kļuva par Latvija čempionu BMX elites grupā.
Arī biatlonisti vairākkārt kāpa uz goda pjedestāla – Endijs Liepiņš uzvarēja Latvijas čempionātā biatlonā D grupā, Armands Gulbis izcīnīja 2.vietu, Rūdis Balodis – 2.vietu vīriešu grupā. Sacensības norisinājās 31. jūlijā un 1. augustā Priekuļos, bet 21. un 22. augustā Alūksnē Latvijas čempionātā biatlonā Armands Gulbis un Endijs Liepiņš izcīnīja 2. vietu.
7. augustā norisinājās Vecpiebalgas apvienības pludmales volejbola turnīrs. Piedalījās 8 komandas. 1.vieta komandai „Game Over”, 2.vieta komandai „Divi”, bet 3.vieta komandai „07”. Paldies par atbalstu sponsoriem – Gardenia Eco un Piebalgas Porcelāna fabrikai!
Informāciju sagatavojis Toms Praulītis, sporta organizators.