Kultūra

KINO VAKARI TAURENES KULTŪRAS NAMĀ

8.oktobrī spēlfilma “Saki JĀ!”, skolēnu brīvdienās: 18. oktobrī animācijas filma “Dullā vista Turu”, 21. oktobrī animācijas filma “Sapņu meistari”, 22. oktobrī komēdija “Tizlenes”.

8.oktobrī 19.00 Taurenes kultūras namā spēlfilma “Saki JĀ!”.
Ieejas maksa – 2,00 eiro.
Vecuma ierobežojums 16 +.
Par filmu
Teikt jā? Šķirties? Pārcelt kāzas? Izlīgt? …? Tālis, atgriezies no veiksmīga ārzemju biznesa brauciena, ir gatavs kāzām ar savu dzīves mīlestību Zani. Draugi jau sākuši organizēt greznākās kāzas, un viss liekas tik optimistiski, ja vien nebūtu noticis pirmskāzu strīds starp jauniešiem. Mūsdienīgs attiecību, draudzības un mīlas stāsts, kurā lomu nospēlē arī nauda.
Lomās: Lelde Dreimane, Jurijs Djakonovs, Evelīna Pārkere, Nauris Brikmanis, kā arī Kaspars Zāle, Jurģis Spulenieks, Artis Robežnieks, Dita Lūriņa – Egliena, Andris Bulis, Mārtiņš Egliens, Ieva Adamss, u.c.

18.oktobrī plkst. 15.00 Taurenes kultūras namā sirsnīga pilnmetrāžas animācijas filma “Dullā vista Turu”.
Ieejas maksa – 2,00 eiro
Par filmu
Turu nav parasta vistiņa – viņa nedēj olas un izskatās neparasti, tādēļ kļuvusi par apsmieklu citām vistām. Kad bijusī mūzikas skolotāja Izabella pieņem Turu uz dzīvi savā fermā, viņa atklāj, ka Turu saprot cilvēkus, runā viņu valodā un turklāt skaisti dzied. Taču Izabella nonāk slimnīcā un Turu nu dodas piedzīvojumā, lai viņu atrastu. Ceļā vistiņa sastop cirka trupu un kopā ar to izveido satriecošu priekšnesumu. Panākumi un slava nekavē talantīgās vistiņas Turu apņēmību atrast savu draudzeni.
Filmas garums – 80 min.

21.oktobrī plkst. 15.00 Taurenes kultūras namā mazajiem skatītājiem animācijas filma “Sapņu meistari”.
Ieejas maksa – 2,00 eiro
Par filmu
Minnas rāmā un vienkāršā dzīve sagriežas kājām gaisā, kad viņa iegūst… it kā māsu. Vispirms Minna ļoti priecājas, tomēr drīz vien izrādās, ka Dženija nepavisam nav tāda māsa, par kādu meitene ir sapņojusi un kādu gribējusi.

22.oktobrī plkst. 15.00 Taurenes kultūras namā skolu jauniešiem spēlfilma “Tizlenes”.
Ieejas maksa – 2,00 eiro
Par filmu
Komēdijā “Tizlenes” trīs 9. klases skolnieces nolemj likt punktu savai tizleņu dzīvei un kļūt par skolas populārākajām meitenēm! Iedvesmojoties no Holivudas filmām, draudzenes nolemj, ka vienīgā izeja ir ierasties izlaidumā ar klases spicākajiem čaļiem. Taču, kad izfantazētie plāni gandrīz izbojā patiesu draudzību, meitenēm nākas saprast, ka izlikšanās par to, kas neesi, nenes nedz laimi, nedz stilīgumu, un dzīvē viss nenotiek kā kino.

Ieeja uz kino seansiem, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu!

Saistītie raksti

Apskati arī šo
Close
Back to top button