Kultūra

KONKURSS “VIRTUĀLĀ MASKOŠANĀS PARĀDE”

Pagarinām termiņu līdz 15.februārim , lai iesūtītu savu sejas masku  “Virtuālās maskošanās konkursam “. Sejas maskas valkāšana ir mūsu drošība, ikdiena, vajadzība un aksesuārs. Ikdienā mēs redzam tik ļoti daudz dažādas sejas maskas (pašu gatavotas, iegādātas, dāvinātas), kas liecina par masku lietotāju radošumu un iztēli. Konkursa rīkotājs ir Taurenes kultūras nams, kas, saglabājot un nepazaudējot ļoti daudzu gadu tradīciju par karnevālu – masku parādi, aicina šogad maskoties virtuāli!

Kas var piedalīties konkursā?
Konkursā var piedalīties ikviens Facebook grupas https://www.facebook.com/Vecpiebalga sekotājs. Konkursā var piedalīties ikviens, kurš vēlas izcelt saulītē  savu sejas masku, ko pats darinājis vai pati darinājusi, to ir darinājis Tev mīļš cilvēks vai vienkārši Tava maska ir tik lieliska, ka vēlies to parādīt arī citiem.

Kas jādara, lai piedalītos konkursā?
Lai piedalītos konkursā, tev jāuzņem portreta foto ar savu sejas masku (var būt arī selfijs). Konkursā Tu vari piedalīties ar vienu foto.

Kāds būs konkursa norises un balsošana laiks?
Visi pieteikumi, kas tiks iesniegti līdz 15. februārim, tiks apkopoti. Sākot ar 15. februāri, ievietoti balsošanai līdz 21.februārim Vecpiebalgas novada pašvaldības facebook kontā https://www.facebook.com/Vecpiebalga . Balsot varēs ikviens facebook lietotājs 1 reizi. Aicinām arī Tevi dalīties ar ierakstu, lai arī Tavi draugi var nobalsot!

Kad būs rezultātu apkopošana un uzvarētāju paziņošana?
Konkursa rezultāti tiks apkopoti un uzvarētāji tiks paziņoti 28. februārī. Trīs labāko darbu autori tiks apbalvoti. Balvas, sazinoties ar uzvarētājiem, tiks nosūtītas pa pastu.

Kāds būs balvu fonds?
Konkursu ” Virtuālā maskošanās parāde” atbalsta Vecpiebalgas novada Taurenes kultūras nams sadarbībā ar Vecpiebalgas novada uzņēmējiem.

KONKURSA ANKETA ŠEIT

Iesniedzot darbu konkursā, dalībnieks piekrīt ietvertajiem noteikumiem. Iesniedzot darbus konkursā, dalībnieks piekrīt sniegt fizisko personu datus konkursa rīkotājiem. Saņemtos datus rīkotājs izmantos tikai konkursa norādītajiem mērķiem. Konkursa rīkotājam ir tiesības iesūtītās fotogrāfijas izmantot savās publikācijās ar mērķi popularizēt sejas masku izgatavotāju  radošumu  radošumu, izdomu, kā arī nepieciešamību un drošību.  

Novēlam visiem dalībniekiem radošu veiksmi!

Saistītie raksti

Apskati arī šo
Close
Back to top button