Novads

LLKC CĒSU KONSULTĀCIJU BIROJS AICINA DOTIES PIEREDZES APMAIŅAS BRAUCIENĀ

LLKC Cēsu konsultāciju birojs aicina doties pieredzes apmaiņas braucienā.
Brauciena tēma: “Kultūraugu audzēšanas tehnoloģiju pilnveidošanas iespējas bioloģiskās lauksaimniecības sistēmā strādājošām saimniecībām, inovatīvi risinājumi”.
Braucienā plānots doties uz sešām dažādu nozaru bioloģiskajām saimniecībām:
– Upeņu un sausseržu audzēšanas saimniecības Limbažu pusē (SIA “Krogzeme” un sausseržu audzētājs Raivis Mickevičs)
– Dārzeņu, zaļumu un dekoratīvo puķu audzēšana Straupes pagastā (z/s Eicēni)
– Jaukta tipa saimnieciskā darbība – lopkopība un augkopība, dārzeņu un zemeņu audzēšana Nītaures pusē (z/s Lejas Suces un z/s Plumpaiņi)
– Netradicionālo augu audzēšana- kvinoja, amaranti un sējas idra. Ražošana un lauku tūrisms Skujenes pagastā (SIA Gusts Apinis)

Informācija par braucienu:
Braucieni notiks divas dienas, 2. un 9. jūlijā. Dalībniekiem jāpiedalās abās brauciena dienās
Braucienam paredzēts dalībnieku līdzmaksājums 20,00 eur+PVN vienai dienai, jeb 40,00 eur+PVN abām dienām
Līdzmaksājumā iekļauts: grupas vadītājs un organizators, sešu dažādu saimniecību apmeklējums, ekskursija pa saimniecībām, sarunas ar saimniekiem, jautājumi un atbildes, pusdienas katrā brauciena dienā, kopīgs lielais autobuss otrajā brauciena dienā.
Pēc brauciena iespējams saņemt apliecinājumu par piedalīšanos pasākumā.
Ievērojot šī brīža epidemioloģiskās drošības noteikumus, brauciena dalībniekiem jāapliecina, ka viņi ir vakcinēti vai pārslimojuši COVID-19 infekcijas slimību, vai – personai, brauciena dienā jāapliecina, ka pēdējo 48 stundu laikā viņam veikts COVID-19 tests, un tas ir negatīvs. Pieteikšanās braucienam līdz 29. jūnijam.
Brauciena dalībniekiem jābūt iesaistītiem lauksaimniecības nozarē un pēc pieteikšanās jāizpilda dalībnieka reģistrācijas anketa.
Informācija/pieteikšanās: Gunda Kazerovska, 26360434, gunda.kazerovska@llkc.lv vai Cēsu biroja vadītāja Dace Kalniņa, mob. 28381477, dace.kalnina@llkc.lv
Brauciens notiek LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Saimniecību un mežu apmeklējumu nodrošināšana” LAD Līguma nr. LAD011018/P43 ietvaros. Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

Saistītie raksti

Back to top button