Novads

LLKC IZSLUDINA AKCIJU “ATKLĀJ NOVADA GARŠU!”

Lai iepazīstinātu sabiedrību ar to, kādi ir Latvijas vietējie ražotāji un kādus produktus viņi piedāvā, kā arī veicinātu vietējās produkcijas noietu, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotais pasākums “Novada Garša” šovasar aicina piedalīties ceļošanas akcijā “Atklāj Novada Garšu!”.
Daudzveidīgo saimnieku iepazīšanai visā Latvijā izveidoti četri maršruti – Zemgalē, Vidzemē, Latgalē un Kurzemē, kuros piedalīsies gandrīz 50 saimniecības/uzņēmumi. Kopīgi ar ģimeni vai draugiem izbraukt šos maršrutus varēs no jūlija līdz oktobrim. Akcijā piedalīties un sekot aktualitātēm ikviens var sociālā tīkla vietnē www.facebook.com/novadagarsa.
Lai piedalītos apceļošanas akcijas ikmēneša konkursos un noslēguma lielās balvas izlozē, ceļotgribētājs pirmajā apmeklētajā saimniecībā saņems uzlīmju kartiņu un dalības uzlīmi, kas apstiprina saimniecības apmeklējumu, katrā nākamajā saimniecībā to papildinot ar jaunām uzlīmēm.
Akcijas ietvaros paredzēts izspēlēt galveno balvu, kā arī organizēt trīs ikmēneša starpkonkursus ar papildu balvu izlozi. Visi akcijas un konkursu noteikumi tiek publicēti “Novada Garšas” oficiālajā feisbuka lapā.
Izveidotos saimniecību apceļošanas materiālus ikviens var izmantot, kā tūrisma nolūkos apceļojot Latviju, tā, lai startētu “Novada Garšas” organizētajā konkursā ar iespēju laimēt balvas. Maršruti ir informatīvi un var tikt saīsināti/pagarināti pēc dalībnieku ieskatiem. Minētie materiāli būs pieejami www.novadagarsa.lv.
Lai brauciens izdotos, pirms došanās pie saimniekiem, aicinām ar viņiem iepriekš saskaņot savu ierašanās laiku. Kontaktinformācija meklējama www.novadagarsa.lv.
Papildu informācija par konkursu: novadagarsa@llkc.lv.
Informāciju sagatavojusi:
Ilze Rūtenberga-Bērziņa,
LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja

Saistītie raksti

Back to top button