Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aktīvās atpūtas laukums bērniem un jauno prasmju darbnīca Kaives pagastā

Aktīvās atpūtas laukums bērniem un jauno prasmju darbnīca Kaives pagastā

Jau ceturto gadu projekts "Jauno prasmju darbnīca" dāvina iespēju Vecpiebalgas novada Kaives pagasta iedzīvotājiem un citiem interesentiem darboties ar modernām iekārtām. Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas ietvaros sadarbībā ar Cēsu rajona lauku partnerību (CRLP). 2018. gadā Kaives pagastā tika īstenots biedrības „Līdzās” projekts „Jauno prasmju darbnīca” (proj. Nr. 18-09-AL18-A019.2202-000003). Projektu finansē Lauku atbalsta dienests (ELFLA) un Vecpiebalgas novada pašvaldība.

Kaives pagasta rokdarbu pulciņa telpās ir iespēja adīt adījumus ar trīs adāmmašīnu palīdzību, šūt ar šujmašīnu un veidot apsveikumus ar griezējprinteri, kurš griež papīru, kartonu, filcu un pat ādu. Nodarbības apmeklējiet otrdienās 16.00 – 18.00 rokdarbu pulciņa „Saulessvece” telpās vai piesakoties individuāli pa tālr. 26309040!

Jau piekto gadu Kaives pagasta iedzīvotāji un viesi brīvo laiku var pavadīt biedrības “Līdzās” sadarbībā ar Cēsu rajona lauku partnerību (CRLP) (projekts Nr. 16-09-AL18-A019.2202-000012) izveidotajā aktīvās atpūtas laukumā Kaives muižas parka teritorijā. Projektu finansēja LEADER (ELFLA fonds) un līdzfinansēja Vecpiebalgas novada pašvaldība. Kaives pagasta iedzīvotāji un viesi ir atzinīgi novērtējuši izveidoto atpūtas laukumu. Tā ir iespēja ne tikai pavadīt laiku aktīvi un saistoši, bet arī satikties. Priecājamies, ka mums ir dota iespēja dažādot atpūtas iespējas savā pagastā.

 

Datums: 2021. gada 21. aprīlis