Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsu novada pašvaldības skatuve sarunu festivālā LAMPA

Cēsu novada pašvaldības skatuve sarunu festivālā LAMPA

No 1.jūlija līdz 2.jūlijam Cēsu Pils parkā un tā apkārtnē norisināsies astotais sarunu festivāls LAMPA. Cēsu novada pašvaldības (turmpmāk Cēsu skatuve) atradīsies uz Pils parka bruģētā laukuma, blakus dīķim. Divu dienu laikā uz Cēsu skatuves kāps vairāk nekā 50 dažādu jomu speciālisti un eksperti, lai runātu par vidi, arhitektūru, kosmosu, klimatu, izglītību, kultūru, veselību, koprades konceptu, dažādību, iekļaujošu sabiedrību un citām tēmām.

Pilna piektdienas programma skatāma ŠEIT.

Pilna sestdienas programma skatāma ŠEIT.

Par Sarunu festivālu LAMPA

Sarunu festivāls LAMPA ir vieta brīvai un cieņpilnai domu apmaiņai, vērtīgām sarunām, prāta asināšanai un redzesloka paplašināšanai. Tā ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir, ko teikt, un visiem, kas gatavi uzklausīt. Galvenais festivāla mērķis ir stiprināt demokrātijas, diskusiju un cieņpilnu sarunu kultūru Latvijā.

Festivāla komandu veido Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS, Swedbank Latvija, Cēsu novada pašvaldība, komunikācijas vadības aģentūra “Deep White”, reklāmas aģentūra “Armadillo” un “British Council” pārstāvniecība Latvijā. Festivāla norisi arī atbalsta Aktīvo iedzīvotāju fonds, Vācijas vēstniecība Rīgā, ASV vēstniecība Latvijā, uzņēmumi Latvijas Finieris, LMT, Enefit, SCHWENK Latvija, Omniva, Neste Latvija, kā arī Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Pilna informācija par festivālu skatāma ŠEIT.

Datums: 2022. gada 29. jūnijs