Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Norisināsies otrā līmeņa digitālo prasmju apmācības

Norisināsies otrā līmeņa digitālo prasmju apmācības

Pēdējo gadu laikā digitālās prasmes ir kļuvušas par nepieciešamām gan personīgajā, gan profesionālajā dzīvē. Un gandrīz neviena uzņēmuma darbība vairs nav iedomājama bez datoriem un prasmīgiem to lietotājiem.  Lai atvieglotu ikdienas darbu un paveiktu to ātrāk un efektīvāk, Cēsu Digitālais centrs rudenī piedāvās digitālo prasmju apmācības strādājošajiem, kuru darbs ir saistīts ar datoru.

Apmācību laikā tiks apgūtas un uzlabotas dažādas digitālās prasmes, sākot no efektīvas interneta pārlūkošanas, datu meklēšanas un filtrēšanas, failu pārvaldības, līdz darbam ar e-pastu, videokonferenču rīkiem, kalendāru kopīgošanu, digitālā satura veidošanas rīkiem, datu analīzes rīkiem, mākslīgā intelekta iespēju izmantošanu un citām darbā un ikdienā nepieciešamām prasmēm.

Mācības ir paredzētas Cēsu novadā deklarētiem strādājošajiem un pašnodarbinātām personām, kurām ir vēlme uzlabot savas digitālās prasmes no pamatlīmeņa līdz ikdienas biroja darbam vajadzīgajām prasmēm bez padziļinātām un ļoti specifiskām zināšanām.

Apmācības būs bez maksas un tās notiks Cēsīs, reizi nedēļā, darba dienu vakaros no plkst.18.00 līdz plkst.21.00, kopā 12 nedēļas, sākot no septembra vidus. Lai nodrošinātu visiem vienādu iespēju piedalīties mācībās, tās vienlaicīgi notiks gan klātienē, gan būs iespēja tām pievienoties attālināti. Lai piedalītos mācībās attālināti, rekomendējam izmantot 2 datora ekrānus, kā arī ir jāņem vērā, ka šie dalībnieki nevarēs saņemt personalizētu pasniedzēja atbalstu un palīdzību.

Atkarībā no iesniegto pieteikumu daudzuma, tiks komplektētas 2 mācību grupas. Katrā grupā uzņems līdz 16 klātienes un līdz 30 attālinātiem dalībniekiem.

Detalizētāka informācija, tai skaitā, mācību programma un pieteikšanās anketa ir pieejama Cēsu Digitālā centra mājaslapā - www.cdc.lv.

Pieteikties mācībām iespējams līdz 30.augustam!

Datums: 2024. gada 17. jūnijs