Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Vecpiebalgā notiks bērnu aktivitāšu nedēļa

Vecpiebalgā notiks bērnu aktivitāšu nedēļa

Arī šovasar notiks jau par tradīciju kļuvusī Vecpiebalgas apvienības pārvaldes rīkotā vasaras aktivitāšu nedēļa, kas ieguvusi lielu atsaucību bērnu un jauniešu vidū. 

Dienas aktivitāšu nedēļa norisināsies no 3. līdz 7.jūnijam Vecpiebalgā. Tā būs lieliska iespēja pavadīt vasaru aktīvi, spēlējot spēles, izzinot sporta veidus, dodoties ekskursijā un radoši darbojoties. 

Pieteikšanās līdz 19.maijam, aizpildot anketu: ej.uz/aktivavasara. Lai pieteiktos, bērnam vai jaunietim jābūt deklarētam Cēsu novada Vecpiebalgas apvienības teritorijā. Nometne paredzēta bērniem vecumā no 8 līdz 13 gadiem. 

Dienas aktivitāšu nedēļas mērķis ir sapulcināt un saliedēt Vecpiebalgas apvienības bērnus un veicināt aktīvu, lietderīgu brīvā laika pavadīšanu. 

Ar neformālās izglītības metodēm brīvā gaisotnē tiks veicinātas ciešākas saites un draudzība starp Cēsu novada Vecpiebalgas apvienības pārvaldes piecu pagastu bērniem. 

Darbošanās notiks brīvā dabā, jauniešu centra "Balgas Strops" telpās un vidusskolas sporta laukumā, kā arī paredzēta ekskursija un pārgājiens. 

Komandu spēlēs un ar dažādu prasmju izkopšanu bērniem tiks audzinātas tādas vērtības kā cieņa vienam pret otru, cieņa pret dabu un novadu. Ar aktivitāšu palīdzību nometne veicinās bērnu personības izaugsmi un jaunu prasmju apgūšanu radošajās darbnīcās. 

Cēsu novada Vecpiebalgas pārvaldes Jaunatnes lietu nodaļa parūpēsies, lai jūsu atvasēm šī būtu neaizmirstama un aktīva vasaras nedēļa! 

Papildu informācija, rakstot uz e-pasta adresi lina.paimina@cesunovads.lv

Apstiprinājums par dalību tiks nosūtīts uz likumiskā pārstāvja e-pastu, ietverot informāciju par dienas nometnes plānu, saistošajiem jautājumiem, noteikumiem, pēc pieteikšanās noslēguma. 

Organizē Cēsu novada Vecpiebalgas apvienības pārvaldes Jaunatnes lietu nodaļa. 

Datums: 2024. gada 24. aprīlis