Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Distanču slēpošanas maratons "Apkārt Alaukstam 2023"

Distanču slēpošanas maratons "Apkārt Alaukstam 2023"

Sestdien, 25.februārī,  jau 28.reizi norisināsies senākais, lielākais un mīlētākais distanču slēpošanas maratons Latvijā - "Apkārt Alaukstam". Arī šogad tas iekļauts starptautiskajā EuroLoppet sacensību kalendārā.

Distanču slēpošana ir lielisks aktīvās atpūtas veids visai ģimenei, tāpēc izveidotas četras distances dažādiem sagatavotības līmeņiem – bērniem, ģimenēm, slēpošanas entuziastiem, ģimenei, draugu pulkam un profesionāļiem.

Kopā tiks apbalvoti vairāk kā 100 godalgoto vietu saņēmēji!

Distances

LĪDZ 7KM – BĒRNU slēpojums 
Slēpošanas prieks vismazākajiem slēpotājiem! Mazie šogad tiks apbalvoti septiņās vecuma grupās- zēnu un meiteņu konkurencē.Atkarībā no bērna vecuma, tiek iedalīts trases garums.

Līdz 7KM – VESELĪBAS slēpojums 
Startēšana šajā distancē nav sacensības par rezultātu, drīzāk tā ir iespēja sevi pierādīt kā radošu veselīga un aktīva dzīvesveida piekritēju. Protams, neizpaliks arī sacensības gars, jo šajā distancē tiks apbalvoti trīs ātrākie vīri un trīs ātrākās dāmas.

Līdz 22KM – TAUTAS slēpojums 
Distance, kuras maršruts apved apkārt visam Alauksta ezera gleznainajam krastam. Distance tiem, kam distanču slēpošana nav atpūta, bet dzīvesveids. Tiem, kuros mīt sacensības gars un uzvarēt alkas. Šajā distancē apbalvoti tiks 33 gadalgoto vietu saņēmēji. Šeit piedalās labākie Latvijas un kaimiņvalstu labākie distanču slēpotāji un biatlonisti. Ātrākā Alauksta Komanda 2023 – balva komandai, kuru rezultātu veido trīs ātrāko dalībnieku individuālie rezultāti (komandā jābūt vismaz 4 dalībniekiem).

Īpaši tiks godināti tie, kuri maratonā startē 10., 15., 20. un 25. reizi.

Līdz 44KM Latvijas valsts meži tautas slēpojums
Distance izturīgākajiem un profesionāļiem! Distance apved divas reizes ap Alauksta ezeru.

Papildu informācija un reģistrācija: www.alauksts.lv

Organizē: Sporta Kluba Alauksts

Vēršam uzmanību, ka janvāra "Cēsu Novada Vēstis" izdevumā ieviesusies kļūda. Izdevuma pasākuma kalendārā norādīts nekorekts slēpojuma "Apkārt Alaukstam" norises mēnesis. 

 

 

Datums: 2023. gada 1. februāris