Izglītība

Mācības pieaugušajiem

Sākusies pieteikšanās mācībām pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” septītajā kārtā, pieteikšanās termiņš ir līdz 24.februārim. Mācības pieaugušajiem 7. kārtas piedāvājums balstīts uz darba tirgū aktuālas profesijas apguvi vai profesionālo pilnveidi, lai uzlabotu nodarbināto profesionālās prasmes atbilstoši darba tirgus aktualitātēm. Informācija par visām apmācībām: macibaspieaugusajiem.lv. Mācību centrs BUTS 7. kārtā piedāvā vairāk nekā 50 programmas visā Latvijā,

Aleksandrs Sarkanis Cēsu filiales vadītājs vadītājs : “Mācību centrs “BUTS” ir piedalījies visās mācības pieaugušajiem kārtās un šī projekta ietvaros pie mums mācījušies vairāk nekā 9 tūkstoši izglītojamo. Šī pieredze ļauj mums piedāvāt aktuālas izglītības programmas un piesaistīt augstas raudzes pasniedzējus.

Arī mācību forma dažādām programmām ir atšķirīga – klātienē, daļēji klātienē vai attālināti. Nodarbību laiki tiks pielāgoti strādājošiem – darbadienu vakaros vai brīvdienās. Mēs aicinām iedzīvotājus nevilcināties un izmantot šo lielisko iespēju jaunu prasmju apguvei un savas konkurētspējas paaugstināšanai. Ja ir vajadzīga konsultācija par izglītības programmām vai pieteikšanās kārtību, zvaniet vai rakstiet mums, mēs ar prieku jums palīdzēsim.”

Mācības pieaugušajiem apmācību programmās var piedalīties ikviens nodarbinātais virs 25 gadiem, Mācību maksu 90-95% apmērā sedz ES fondi un valsts, 5-10% ir strādājošā līdzmaksājums. Nodarbinātajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgas personas statusu mācības ir bez maksas. Projektā ikviens nodarbinātais var piedalīties 2 reizes, ja mācības nav pārtrauktas.

Saistītie raksti

Back to top button