Kultūra

NOVADA SVĒTKI BŪS ARĪ ŠOGAD!

Novada svētki „Vecpiebalga atver durvis 2020” tiek pielāgoti pašreizējiem apstākļiem, tiek strādāts pie idejām, lai varētu svinēt pēc iespējas drošāk un labāk. Šī gada svētku koncepcija paredz, ka dažādas aktivitātes notiks jūlija pēdējās nedēļas izskaņā Inešos un Vecpiebalgā, bet pārējos novada pagastos vasaras gaitā notiks kāds īpašs koncerts, kas tiek finansēts no svētku budžeta.
24.jūlijā – Vakara pasaciņa bērniem pļaviņā aiz kultūras nama, jaunās strūklakas atklāšana Vecpiebalgas viesistabas dīķī. Atklājot strūklaku, muzicēs duets „ZeMe” (Laima Jansone un Dj Monsta).
25.jūlijā – K. Skalbes muzejā “Saulrieti’’ tiks atklāta audiovizuālā ekspozīcija „Ienāc pasakā!”. Vecpiebalgas centra birzītē notiks tradicionālais Amatnieku tirgus, bet kultūras namā – adīšanas sacensības „Mācies, meitiņ, zeķi adīt!”. Dienas noslēgumā grupas „Autobuss debesīs” Mazo Kalniņa dienu koncerts Vecpiebalgas muižas parkā Inešos.
26.jūlijā – svētku dievkalpojums Vecpiebalgas ev. lut. baznīcā, bet tradicionālais noslēguma koncerts „Krustojumi” (Aija Vītoliņa, Mārcis Auziņš), visticamāk, notiks laukumā pie baznīcas.
Jūlija sākumā valdība vēlreiz izvērtēs pulcēšanās ierobežojumus un sniegs rekomendācijas pasākumu organizatoriem, vadoties no tā, taps precīza arī mūsu svētku programma un reklāma. Sekojiet līdzi www.vecpiebalga.lv, kā arī facebooc.com lapā un afišās!
Apmeklētāju skaits uz Mazajām Kalniņa dienām būs ierobežots, tāpēc biļetes varēs iegādāties tikai internetā www.bilesuparadize.lv .
Informāciju sagatavojusi Zigrīda Ruicēna, Kultūras nodaļas vadītāja

Saistītie raksti

Back to top button