Karstās ziņasPašvaldības jaunumi
Aktuāli

KLĀTIENES APMEKLĒJUMIEM SLĒGTAS VECPIEBALGAS PAŠVALDĪBAS IESTĀDES

Lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību un rūpētos par darbinieku un apmeklētāju veselību, saistībā ar valdības izsludināto ārkārtējo situāciju valstī līdz 2020. gada 14. aprīlim, Vecpiebalgas novada pašvaldība no 2020. gada 18. marta pārtrauc apmeklētāju pieņemšanu klātienē novada pašvaldības iestādēs un struktūrvienībās .
No 2020. gada 18. marta pašvaldības pakalpojumi tiks nodrošināti attālināti:
Iesniegumus, veidlapas vai citus iesniedzamos dokumentus lūgums atstāt pastkastītē Vecpiebalgas novada pašvaldības ēkas priekštelpā vai pagastu pārvalžu pasta kastītēs (Iesniegumu, veidlapu paraugi atrodami https://vecpiebalga.lv/pasvaldiba/pakalpojumi/. Tos iespējams rakstīt arī brīvā formā);
Maksājumus veikt internetbankā, pabalstu saņemšanai norādīt bankas kontus;
Ar pašvaldības darbiniekiem aicinām sazināties neklātienē, izmantojot e-pastus un tālruņus, kas atrodami vietnē https://vecpiebalga.lv/kontakti/;
– Iedzīvotāji aicināti izmantot portālā www.latvija.lv e-pakalpojumus, kur ir pieejami vairāk nekā 700 e-pakalpojumi, turklāt lielu daļu no tiem pilnībā var pieteikt un saņemt elektroniski bez nepieciešamības doties klātienē uz iestādi. Īpaši tas attiecas uz dažādu pabalstu pieteikšanu, dzīvesvietas deklarēšanu, dažādu izziņu saņemšanu no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c.
– Vecpiebalgas novada pašvaldības administratīvajā ēkā un Dzērbenes, Inešu, Kaives un Taurenes pagastu pārvaldēs apmeklētāji klātienē netiks pieņemti. Nepieciešamības gadījumā sazināties ar iestāžu darbiniekiem pa e-pastiem vai tālruņiem.
– Vecpiebalgas novada pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļā vadītāja Sandra Lazdiņa reģistrēs tikai dzimšanas un miršanas faktus, pieņems tikai pēc iepriekšējā pieraksta. Tālr. +371 26341408, e-pasts: dzimtsarakstunodala@vecpiebalga.lv
– Vecpiebalgas novada bibliotēkas slēgtas. Grāmatas bibliotēkās lūgums nenodot. Aicinām izmantot elektroniskos resursus vietnēs https://gramatas.lndb.lv/, www.las.am, www.filmas.lv un www.periodika.lv. Informācija par 3td e-grāmatu bibliotēku pieejama mājas lapā https://www.3td.lv/ Ja nepieciešami autorizācijas dati, lūgums sazināties ar bibliotēku neklātienē – Informācija saziņai .
Visi kultūras un sporta pasākumi līdz 2020. gada 14. aprīlim tiek atcelti.
– Līdz 2020. gada 14. aprīlim tiek pārtraukta mācību procesa norise klātienē visās izglītības iestādēs, nodrošinot mācības attālināti. Pārcelta ir arī valsts centralizēto pārbaudījumu darbu norise uz laikposmu no 2020. gada 12. maija līdz 15. maijam. Līdz 2020. gada 14. aprīlim pārtrauktas visas kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu nodarbības un pasākumi (treniņi, sacensības un mēģinājumi). Saziņa ar katru izglītības iestādes direktoru.
– Visa aktuālā informācija par Covid-19 pieejama https://spkc.gov.lv/lv/.
– Piesardzības pasākumi nav paredzēti, lai paralizētu mūsu ikdienu, bet gan ierobežotu iespējamo vīrusa izplatību, lai sargātu un maksimāli izslēgtu jebkādu kontaktu, kas var izraisīt vīrusa izplatīšanos. Kā arī lūdzam ikvienu savu iespēju robežās samazināt tiešus kontaktus ar citiem cilvēkiem, tādā veidā pasargājot sevi un citus sev apkārt.

Būsim atbildīgi viens par otru, par saviem bērniem, par vecākiem un vecvecākiem!

Saistītie raksti

Apskati arī šo
Close
Back to top button

Close