Aktuālie iepirkumiIEPIRKUMI 2019. GADS

PAR IZMAIŅĀM IEPIRKUMU IZSLUDINĀŠANĀ

Informējam, ka  sakarā ar grozījumiem Publisko iepirkumu likumā, visa informācija par Vecpiebalgas novada pašvaldības iepirkumiem tiek ievietota Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS)  https://www.eis.gov.lv/.

Līdz šim informācija par pašvaldības iepirkumiem bija pieejama pašvaldības tīmekļvietnes https://vecpiebalga.lv/ sadaļā “Iepirkumi”.

Savukārt no 2019. gada 1. oktobra piedāvājumus iepirkumos no 10 000 EUR precēm un pakalpojumiem, kā arī no 20 000 EUR būvdarbiem varēs iesniegt tikai elektroniskā formā, tādējādi no 1. oktobra piedāvājumi vairs netiks pieņemti papīra formā.

Komersantus, kuri vēlas piedalīties mazajos iepirkumos un vēl nav sākuši izmantot EIS elektronisku sistēmu piedāvājumu iesniegšanai, iesakām iepazīties ar EIS video pašmācības materiālu komplektu (http://paligs.eis.gov.lv/piegadatajiem/) un savlaicīgi reģistrēties EIS, lai turpmāk varētu iesniegt piedāvājumus elektroniski.

Pārejas periodā, proti, līdz š.g. 1. oktobrim vēl atsevišķu pašvaldības sludināto iepirkumu dokumentācija tiks pieņemta arī papīra formātā. Visa informācija par pieteikumu un piedāvājumu iesniegšanas veidu būs pieejama Vecpiebalgas novada pašvaldības pircēja profilā Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS) https://www.eis.gov.lv/ .

Sandra Straupe,
Attīstības plānošanas un uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja

Saistītie raksti

Back to top button