NovadsPārvaldes jaunumiSports

Piedalies izaicinājumā “Esi aktīvs”!

Vecpiebalgas apvienības Jaunatnes lietu nodaļa aicina Cēsu novada iedzīvotājus piedalīties izaicinājumā “Esi aktīvs”!

Dalībnieku uzdevums ir no 2022.gada 1.marta līdz 2022.gada 31.martam sakrāt 930 minūtes dažādās sportiskās aktivitātēs – sportojot katru dienu, tās ir aptuveni 30 minūtes dienā, kuras pavadītas aktīvi. Var iet, skriet, slēpot, skrituļot, nūjot, izmatot ārtelpu vai iekštelpu trenažierus vai braukt ar velosipēdu, nodarboties ar aerobiku vai dejošanu u.c.

Vecpiebalgas apvienības izaicinājuma “Esi aktīvs” mērķis ir iesaistīt Jaunā Cēsu novada iedzīvotājus piedalīties lietderīgā laika pavadīšanā, kā arī fiziskās formas un  labsajūtas uzlabošanā caur sportiskām aktivitātēm. 

Lai piedalītos izaicinājumā:

  1. Jāreģistrējas platformā “distantrace.com” un jāpiesakās konkrētajam izaicinājumam;
  2. Jāsavieno šī platforma ar kādu no sporta lietotnēm, kuras iespējams izmantot telefonā vai viedpulkstenī: Garmin, Polar, Suunto, Fitbit, Under Armour (MapMyWalk, MapMyRun, MapMyRide), Strava;
  3. Paveicot distanci vai aktivitāti, rezultāts automātiski augšupielādēsies distantrace.com. Obligāts nosacījums, lai aktivitāte tiktu ieskaitīta: tai jāilgst vismaz 30 minūtes.

Noslēdzoties izaicinājumam, tie, kuri būs sakrājuši 930 minūtes, piedalīsies balvu izlozē:

  1. Galvenā balva tiks izlozēta starp visiem dalībniekiem.
  2. Veicināšanas balvas tiks izlozētas pa vienai vecuma grupās:
  • 13-19
  • 20-35
  • 35-50
  • 50+

Sacensību rezultāti tiks pārbaudīti. Sacensību organizatoram ir tiesības diskvalificēt dalībnieku, ja rezultāts rada aizdomas, ka nav ievēroti godīgas spēles principi.

Sportisko apņemšanos “Esi aktīvs” organizē Vecpiebalgas apvienības Jaunatnes lietu nodaļa sadarbībā ar SIA “Distant Race Management”. Reģistrējoties izaicinājumam, dalībnieks apliecina, ka neiebilst personas datu apstrādei nolūkā īstenot un popularizēt pasākumu un informēt sabiedrību par rezultātiem.

Saistītie raksti

Back to top button