Pārvaldes jaunumi

PIEDĀVĀJAM IESPĒJU APMEKLĒT PELDBASEINU

Jūnijā Kaives un Taurenes pagasta iedzīvotāji  projekta ” Veselības veicināšanas pasākumi mērķa grupām un vietējai sabiedrībai” ietvaros tiek aicināti izmantot iespēju un apmeklēt SIA “Fenikss Z.G.” peldbaseinu “Rifs” Priekuļos.

1.jūnijā  SIA “Fenikss Z.G.” peldbaseina “Rifs” apmeklējums Kaives pagasta iedzīvotājiem. Aktivitāte notiks  projekta darbības ” Veselības veicināšanas pasākumi mērķa grupām un vietējai sabiedrībai” ietvaros. Baseina apmeklējums Kaives pagasta iedzīvotājiem. Izbraukšana uz baseinu  no Kaives pagasta pārvaldes “Dārziņi”   plkst. 10.50. Atbildīgā par braucienu kultūras dzīves organizatore  Agnese Caunīte-Bērziņa.  Pasākums ir atklāts – pieteikties, sazinoties ar A. Caunīti-Bērziņu,  t. 26309040.

8. jūnijā SIA “Fenikss Z.G.” peldbaseina “Rifs” apmeklējums Taurenes pagasta iedzīvotājiem. Aktivitāte notiks projekta darbības ” Veselības veicināšanas pasākumi mērķa grupām un vietējai sabiedrībai” ietvaros. Izbraukšana uz baseinu no Taurenes pagasta pārvaldes “Nēķins” plkst. 11.15. Atbildīgā par braucienu pārvaldes vadītāja Inese Saliņa. Pasākums ir atklāts – pieteikties, sazinoties ar I. Saliņu, t .22007612, 64170228.

 

Saistītie raksti

Back to top button