Pārvaldes jaunumiProjekti

PIEEJAMS ES FONDU FINANSĒJUMS ĢIMENES ĀRSTU PRAKŠU ATTĪSTĪBAI

Ārstniecības iestādēm un pašvaldībām ir iespēja pieteikties Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumam ģimenes ārstu prakšu infrastruktūras pilnveidošanai. Šim mērķim projektu atlases apakškārtā, kas ilgs līdz 24. aprīlim, no ERAF pieejams vairāk nekā 3,1 miljons eiro.
Ģimenes ārstu prakses vietās ar ERAF līdzfinansējumu 85% apmērā un valsts budžeta līdzfinansējumu 9% apmērā būs iespējams veikt gan būvniecības un vides labiekārtošanas darbus, gan papildināt medicīnisko, saimniecisko un informācijas tehnoloģiju aprīkojumu un iegādāties mēbeles.
ERAF finansējumam šajā projektu atlasē var pieteikties ārstniecības iestādes, kas sniedz valsts apmaksātos ģimenes ārsta pakalpojumus vai nodrošina telpas, aprīkojumu šo pakalpojumu sniegšanai. Tāpat ERAF finansējumu var saņemt pašvaldības vai to iestādes, kas nodrošina telpas, aprīkojumu ģimenes ārstu pakalpojumu sniegšanai.
ES fondu programmā, kas veicina veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, uzlabojot infrastruktūru ārstniecības iestādēs, ceturtās projektu atlases kārtas pirmajā apakškārtā ģimenes ārstu prakšu pilnveidei no ERAF pieejami 3 167 418 eiro un 335 373 eiro – valsts budžeta finansējuma.

Projektu iesniegumus Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) pieņem no š.g. 25. februāra līdz 24. aprīlim. Projektu iesniegumu atlases dokumentācija, kā arī iesniegumu sagatavošanai noderīga informācija pieejama CFLA mājaslapas sadaļā “Izsludinātās atlases”.

Lai izmantotu iespēju klātienē saņemt informāciju par projektu atlasi un programmas nosacījumiem, CFLA aicina apmeklēt seminārus:   19.martā – Jelgavā; 21.martā – Rēzeknē; 24.martā – Liepājā; 2.aprīlī – Valmierā.

Papildu informācija un pieteikšanās informatīvajiem semināriem – šeit , kā arī CFLA Facebook kontā – šeit.

Rīgā seminārs notika 6.martā, un interesentu ērtībām ir pieejams tā video ieraksts: CFLA YouTube kontā šeit un Facebook kontā šeit. Semināra prezentācijas pieejamas CFLA mājaslapas sadaļā šeit.

Saistītie raksti

Back to top button