ProjektiPROJEKTI 2012. GADS

PROJEKTS “ZIVJU RESURSU SAGLABĀŠANA UN PAVAIROŠANA VECPIEBALGAS NOVADA EZEROS IV””

Š.g. maijā Zivju fonds atbalstīja Vecpiebalgas novada pašvaldības projekta „Zivju resursu saglabāšana un pavairošana Vecpiebalgas novada ezeros IV” realizāciju, kas finansējuma saņemšanai tika pieteikts fonda izsludinātajā pasākumā „Zivju resursu pavairošana un atražošana publiskajās ūdenstilpnēs, kurās zvejas tiesības pieder valstij, kā arī citās ūdenstilpnēs, kas ir valsts vai pašvaldības īpašumā”.

Jūlija sākumā projekta  „Zivju resursu saglabāšana un pavairošana Vecpiebalgas novada ezeros IV” ietvaros tika ielaisti 2400 līdaku mazuļu Alauksta ezerā. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas 471,26 lati.  Zivju fonda finansējums sastāda 100%. Līdaku mazuļi uz novada ezeru atceļoja no SIA „Rūjas zivju audzētava”.

Šā projekta īstenošana ir ļoti svarīga mūsu novadam ne tikai saglabājot vērtīgo zivju populāciju Alauksta ezerā, bet arī veicinot tūrisma attīstību novadā, piesaistot tūristus un makšķerniekus, radot vēlmi doties uz mūsu novada ezeru. Projekts veicinās interesi par dabas un ūdeņu bagātību. Bagātinās novada un visas valsts vērtību kopumā.

Saistītie raksti

Back to top button