Kultūra

RADOŠĀ NODARBĪBA “ZĪMĒ VIEGLI” VECPIEBALGĀ TIEK PĀRCELTA

31.oktobrī plānotā radoša nodarbe “Zīmē viegli” ar Dainu Domašūti un Aigu Kalniņu Vecpiebalgas bibliotēkā TIEK PĀRCELTA. Šobrīd vēl uz nenoteiktu datumu.
Dalībnieku skaits ierobežots. Pieteikties līdz 27. oktobrim, tālr. 20232850, e-pasts: dzidra.jeskina@vecpiebalga.lv
Dalības maksa (par krāsām, papīru) – 3,00 eiro

DAINA:
“KĀPĒC? Tev vienmēr būs pieejams vēl viens brīnumains veids/instruments kā būt šeit un tagad, kā ieraudzīt “savādāk”, kā paļauties, ka acs un roka ir brīnišķīga kombinācija, tāpat bez prāta konstrukcijām. Kā radoši “muļķoties” un saprast, ka viegli ir tas, kas tiešām, tiešām mums noder ikdienā! Un pēc pieredzes saku – zīmēšana ļauj Tev ieraudzīt pasauli tiiiik ļoti, ļoti brīnumainu! Aaaaa, un tāpat kā elpot, zīmēt māk visi!
KO DARĪSIM? Zīmēsim viegli to, ko redzam un jūtam. Pastāstīšu par to, ko dod šāda aizraušanās, kur ļoti vari būt pats un gana tieši tāds kāds esi šajā brīdī! Izpaudīsimies ar ūdenskrāsām, rapidogrāfiem, tušu, žagariņiem. Un noteikti uzmeistarosim izstādi, lai varam kopā priecāties un lepoties!
PAR MANI… Es zinu, ka vienradži eksistē! Un vēl man dikti patīk dzīvot! Zīmēju 2 gadus (pirms tam neko, neko, neko), un zīmējums „D… galdiņš nesanāca” jau paspēja pabūt izstādē Mākslas telpā “Mala”, Cēsīs, kur arī mani ik pa laikam var sastapt. Es “zīmējos” viegli zem USK jeb urban sketcing vispasaules kustības un konkrēti UrbanSketchers Latvia un @rigasketchingschool .
AIGA:
“PAR MANI: Pirms 21 gada mana ģimene iegādājās Dzērbenes ūdensdzirnavas, un no tā brīža es laiku pavadu gan Rīgā strādājot, gan Dzērbenē atpūšoties.
Zīmējot lietas, kas pamanītas, ar katru brīdi vairāk iedziļinies – kā tas akmens iemūrēts, vai tiešām tās durvis vienmēr tur bijušas… Tā, atklājot jaunas detaļas, laiks paiet nemanot.
KO VĒL PASTĀSTĪŠU, PARĀDĪŠU? Kā izmantot iegūtās prasmes skicēšanā ikdienā, kā pilnveidoties un neapstāties, kā dalīties un priecāties par paveikto.”
*Ja vēlies redzēt Aigas darbus, viņas akvareļu skiču izstāde apskatāma bibliotēkā.

Pasākuma laikā iespējama fotografēšana un filmēšana.
Foto un video materiāli var tikt izmantoti publicitātes nodrošināšanai.

Saistītie raksti

Apskati arī šo
Close
Back to top button