Pārvaldes jaunumi

Rūķu diena Vecpiebalgā

Jau šīs nedēļas nogalē, 4.jūnijā pie Vecpiebalgas rūķu namiņa “Griškās” norisināsies Vecpiebalgas Rūķu diena, kurā laipni gaidīti bērni un viņu vecāki – ikviens, kas tic rūķiem un reizēm ir gatavs pats kļūt par rūķi, lai iepriecinātu citus.

Rūķu diena sāksies plkst.11.00 un ilgs līdz beidzamā ciemiņa atvadu apskāvienam.

Vecpiebalgas Rūķu dienu organizē biedrība “Vecpiebalgas rūķi”, kura jau astoto gadu aktīvi darbojas un aicina arī citus rūpēties par līdzcilvēkiem, kuriem klājas grūtāk. Ziemassvētku laikā Vecpiebalgas rūķi apciemo grūtībās esošās ģimenes, lai vestu viņiem praktiskas un saimniecībā noderīgas lietas, bet ikdienā biedrība rūpējas par pārtikas glābējpaciņu izvietošanu Vecpiebalgas Rūķu namiņā, kur tās pieejamas ikvienam, kam nepieciešams atbalsts, kā arī iespēju robežās palīdz novada ļaudīm, kas saskaras ar grūtībām. Bet tagad… tagad rūķi rīko ballīti – Vecpiebalgas Rūķu dienu! Atnāc vai atbrauc arī Tu!

Pasākuma ietvaros visiem atnākušajiem būs jāizdara vairāki darbiņi, jāpiedalās dažādās aktivitātēs, no kurām vairākas ir vērstas uz to, lai kopīgiem spēkiem sarūpētu dāvanas tiem, kam klājas grūtāk.

Liesim sveces, ko rūķi Ziemsvētkos vedīs ģimenēm. Taisīsim ziepes, ko pēc tam ievietosim Rūķu namiņā, kur tās varēs paņemt ikviens, kam tās nepieciešamas. Baudīsim prieku spēt palīdzēt citiem.

Bet, rūpējoties par citiem, noteikti nedrīkst aizmirst arī par savu prieku, tāpēc skriesim stafetes, pildīsim dažādus uzdevumus, lai galu beigās našķotos ar rūķu ceptām pankūkām, uzdziedātu un kopā dauzītos.

Pasākuma laikā darbosies arī saldējuma busiņš, kurā ikvienam būs iespēja iegādāties saldējumu un sajust to debešķīgo sajūtu, kāda rodas, tam kūstot uz mēles.

Kā jau tas pie rūķiem notiek, neizpaliks arī dažādi pārsteigumi, dāvaniņas un negaidīti pavērsieni. Sagatavojiet savus vaigus smaidīšanai!

Pasākums tiek organizēts Cēsu novada Sociālā dienesta projektu konkursa ietvaros.

Paldies par darba rokām Piebalgas jauniešiem! Un no sirds lepojamies, ka mūsu pasākumam ir arī lieldraugi – “Cēsu alus”, “Dobeles dzirnavnieks”, “Gardenia Eco”, “Spilva” un komunikācijas un reklāmas aģentūra “SOPRA”.

Mēs jūs ļoti, ļoti gaidīsim 4.jūnijā pie Rūķu namiņa! Ieeja, protams, bezmaksas.

Plašāka informācija – facebook.com/vecpiebalgasruki

Saistītie raksti

Back to top button